Župné voľby 2017 Politické Kauzy Hlasovania v NRSR Politické Dianie Pridať kauzu Koho voliť Kontakt


Danko uráža poslancov, má totalitné praktiky a pretrváva problém so slovenčinou


Obyčajní ľudia , Slovenská Národná Strana

0€

08/2016

Andrej Danko - súčasný predseda parlamentu SR je zároveň aj najväčšou stokou slovenskej politiky. V minulosti spolupracoval so skupinami prepojenými na mafiu, jeho rodina privatizovala na štýl mečiarovských privatizácií. V parlamente ak niekto vystupuje s čím on nesúhlasi, nariaďuje vypínanie mikrofónov.


Avšak sám uráža a útoči do takej miery, že klesá na dno a útočí aj na rodinných príslušnikov.
Najnovšim príkladom je útok na Matoviča:
Danko:
Hnutie OĽaNO-NOVA je podľa Danka zhlukom náhodných ľudí. "Začalo to stranou SaS a pokračovalo to vami. Vy neviete, čo je politická zodpovednosť. Po voľbách chcete s Dankom vytvoriť vládu, ale do chrbta by ste mu pichli dýku. Neviem, či vás otec bil, ale mňa to nezaujíma. Ide z vás zlo, je ťažké nemať dostatok lásky v detstve," povedal Matovičovi Danko.
Danko:
Podľa jeho slov preto nový rokovací poriadok musí zastaviť urážky v parlamente. "Nie je žiadne porušenie demokracie stanoviť časový limit na vystúpenie, je to aj v iných štátoch," zopakoval argument Danko.
Danko: "Blokujete naše iniciatívy svojimi teátrami. Parlament vás zaujíma len do druhej, do kedy majú médiá uzávierku, potom sa vytratíte. Túžite po moci, ale priniesli by ste len zlo," odkázal Danko a opozíciu poprosil, aby osobne neurážala SNS preto, že sa Danko snaží urobiť poriadok.

Reakcia Matoviča: Matovič sa po tomto vystúpení rozhodol, že Dankovi bude už len tykať, lebo si ho neváži.
"Vieš, že viac ako 20 rokov otca nemám, lebo zomrel na rakovinu. Je to podlosť, takto útočiť a zároveň prosiť, aby sa neútočilo osobne. Ako môžeš byť takto podlý? Zrejme hovoríš o sebe, že ťa otec bil. Môj otec sa nemôže brániť, ale tvoj je mečiarovský privatizér, a ty si mu pri tom pomáhal," odkázal Dankovi.

Je zaujímavé, že Danko hovorí, že niekto bojkotuje iniciatívy SNS. Avšak SNS pol roka od začiatku vlády nepredložila žiadný návrh zákona. Od začiatku SNS rieši divadlo a pretvarovanie sa. Sám Danko chce slušnosť v parlamente avšak dnes ukázal najväčšie dno Slovenského parlamentu.

Napriek rokom života na Slovensku pretrváva jeho problém vyjadrovať sa po slovensky. Príkladom je aj reakcia na poslanca Ľudovej Strany Naše Slovensko:
Danko: Ja vás skúsim aj v rámci sály, aj do budúcna, od slov expresívnych poprosím vyjadrovať, aby sa v sále nediali.
http://hnonline.sk/slovensko/825080-danko-hrubo-urazal-matovica-zrejme-teba-otec-bil-ako-mozes-byt-tak-podly-reaguje