Župné voľby 2017 Politické Kauzy Hlasovania v NRSR Politické Dianie Pridať kauzu Koho voliť Kontakt


V parlamente SR sú viacerí obdivovatelia a ochrancovia štátu Izrael


Sme rodina , Smer , Obyčajní ľudia , Ľudová Strana Naše Slovensko , Sloboda a Solidarita

0€

11/2016

Krajniak okrem tvorby rôzných spolkov priateľov sionizmu sa postavil na obranu svetového židovstva vyjadrením: Antisemiti sú zakomplexovaní, lebo majú malých vtákov.


Skupina spojencov Izraela:
Zvolávateľ: Krajčí, Marek (OĽANO) poslanec NR SR
Zúčastnení poslanci: Čaplovič, Dušan (SMER - SD) poslanec NR SR
Jurinová, Erika (OĽANO) poslankyňa NR SR
Krajniak, Milan (SME RODINA) poslanec NR SR
Remišová, Veronika (OĽANO) poslankyňa NR SR
Vašečka, Richard (OĽANO) poslanec NR SR
Verešová, Anna (OĽANO) poslankyňa NR SR

Je otázne, či takúto osobu nepovažovať za zahraničného agenta, ktorý na Slovensku háji záujmy Izraela. Stačí si spomenúť, že nemocničný zdravotný systém e-health tu budovali Izraelské firmy. Inak povedané izraelské firmy by mali prístup k takým súkromným údajom ako je zdravie. Taktiež mnohí politici zabezpečovali obchody s Izraelom, najmä čo sa týka zbraní.

Možno je na mieste si pripomenúť, že Izrael vznikol násilným odobratím územia pôvodnému obyvateľstvu - Palestíncom. Z Palestincov v Gáze dľa viacerých údajov došlo k vytvoreniu otvoreného koncentračného tábora. Izrael je mnohými považovaný za najxenofóbnejší štát na svete. Doteraz neprijal v rámci najtvrdšej imigračnej politiky ani jedného obyvateľa nežidovského pôvodu.

Na obranu Izraela sa postavil aj Doc. Klus, ktorému nevadí xenofóbnosť Izraela. Kotleba ho označil ako sionistu.


Na Klusa reagovala aj Natália Grausová: Občan, zahraničný agent Klus tu obhájuje štát Izrael. Štát Izrael je agresor, s vojnovými zločincami na čele od samotného jeho vzniku. Izrale má krvavé ruky a má na svedomí státisice nevinných Palestíncov: mužov, žien a detí. Štát Izrael je najrasistickejší štát a štát Izrael je štát zločinecký. Tak nechápem, ako ho môžete obhájovať.


Na Klusa reagoval aj Mazúrek, ktorý ho tiež nazýva zahraničným agentom. Poukazuje však na Rottary club, ktorý Klus na Slovensku vedie a hovorí o jeho protislovenskej aktivite:


Zaujímavé vyjadrenie o Židoch mala MUDr. Natália Grausová. Ktorá hovorí o Židoch v parlamente SR ako o chazaroch. A podľa nej sú len obeťami fanatického sionizmu. Skutoční Židia - sefardskí Židia sú naopak v Izraeli utláčaní.


K Židovstvu sa vyjadril aj Kollár, aj moja rodina nosila židovskú hviezdu. Viem, čo to je holokaust.Predseda SR - Andrej Danko sa zúčastnil viacerých oslav štátu Izrael.
Predseda parlamentu išiel ešte ďalej a výroky o Izraele v parlamente chce predložiť k preskúmaniu generálnej prokuratúre. Podľa Danka sa uvedení poslanci svojimi výrokmi vysmievajú zo Židov. Zároveň chce prísť s obmedzením poslaneckej imunity na výroky tak, aby mohli byť poslanci potrestaní za hanobenie národov a rasy v pléne. Danko pravdepodobne zabudol ako urážal a útočil na Maďarov spolu so Slotom. Čim robil hanbu celému Slovensku a riskoval jeho zatiahnutie do vojenského konfliktu. Taktiež je zaujímavé, že Dankovi vadí keď sa niekto vyjadruje negatívne o Izraeli, ale nevadí mu negatívne vyjadrovanie sa o iných štátoch a náboženstvách. Bolo by na mieste pripomenúť masové zločiny osôb židovského pôvodu, ktorí boli mnohí vo vedení Bolševikov. Za zmienku stojí Genrikh Yagoda, masový vrah židovského pôvodu, ktorý je zodpovedný za smrť vyše 5 000 000 Rusov. Belá Kún, tiež židovského pôvodu je zodpovedný za vyvraždenie desaťtisícov príslušnikov menšín, najmä na Kryem. Lazar Kaganovič, židovského pôvodu je zodpovedný za hladomor na Ukrajine a smrť vyše 10 miliónov Ukrajincov. Kto sa za to všetko ospravedlní týmto štátom?
http://www.hlavnespravy.sk/vyroky-matovica-a-lsns-pojdu-na-vybor-danko-chce-obmedzit-poslancom-imunitu/851940

http://necenzurovane.net/gosudarjon/g70.html