Župné voľby 2017 Politické Kauzy Hlasovania v NRSR Politické Dianie Pridať kauzu Koho voliť Kontakt


Rozdielný pohľad na Islam v strane SaS


Sloboda a Solidarita

10/2016

V strane Sloboda a Solidarita je rozkol, čo sa týka názoru poslancov tohto klubu na Islam. Kým predseda - Richard Sulík ako jediný ostro vystupuje voči imigrantom a Islamu, všetci ostatní v strane sú zastancovia imigrácie a Islamu.
Najnovšie znova Sulík prišiel do konfliktu s Poliačikom.
Sulík sa vyjadril negatívne o Islame a jeho zakladateľovi prorokovi Mohamedovi:
„Mohamed na dosiahnutie svojho cieľa zabíjal, lúpil, zotročoval a všeličo iné, čo je dnes v rozpore s naším trestným zákonníkom".
„Problém je v tom, že Mohamed je podľa islamu večným a dokonalým vzorom pre všetkých ľudí. Kto chce byť dnes pravým moslimom, má nasledovať život Mohameda zo 7. storočia."

Proti nemu sa vyjadril Poliačik:
"Rétorikou, ktorú včera vo svojom komentári načrtol Richard Sulík, bohužiaľ v plnej miere plní zadanie ISIS na šírenie strachu a nenávisti voči moslimom v slobodnom svete."

Avšak Mohamed navyše podľa dnešných kritérií bol aj pedofilom, keď jeho žena Aisha mala len 6 rokov. Podľa učeníkov islamu s nim mala pohlavný styk "až" v 9 rokoch. Aj z tohto dôvodu je pedofília v islame v tichosti tolerovaná...http://www.topky.sk/cl/100535/1584833/Prorok-Mohamed-zabijal-a-lupil--tvrdi-Sulik--Poliacik-odpoveda-sefovi--plni-zadanie-teroristov