Župné voľby 2017 Politické Kauzy Hlasovania v NRSR Politické Dianie Pridať kauzu Koho voliť Kontakt


Ktoré strany sú PROTI SLOVENSKÉMU NÁRODU – PROTI SLOVENSKU?


Smer , Sloboda a Solidarita , Obyčajní ľudia , Slovenská Národná Strana , Most - Híd

11/2016

Hlasovanie NR SR z 27.10.2016 to ukázalo. Ani jedna zo strán SMER, SNS, SaS, OĽANO a MOST-Híd sa nepostavila za obhajobu národných záujmov Slovenskej republiky.

Dňa 27.10.2016 sa v NR SR hlasovalo aj o novele Zákona o neziskových organizáciách. Šlo o návrh zákona, ktorý je podobný americkému Zákonu FARA alebo ruskému Zákonu o mimovládnych organizáciách, na základe ktorých sú mimovládne organizácie napojené na financované zo zahraničia povinné registrovať sa do Registra zahraničných agentov.

Podobný zákon po schválení mal byť aj na Slovensku: každá organizácia, ktorá na svoju činnosť získa peniaze zo zahraničia a presadzuje na území SR ideológiu a záujmy svojich sponzorov mala automaticky spadať pod označenie “zahraničný agent” a mať všade pri názve organizácie uvedený dodatok “Pozor! Zahraničný agent”.
V prípade porušenia týchto pravidiel mali mimovládnym organizáciám hroziť pokuty, pozastavenie, či zrušenie činnosti na území Slovenskej republiky!

Prisahali na ústavu SR, zaviazali sa chrániť, hájiť záujmy Slovenska – Slovákov, mali možnosť ukázať váhu sľubu, ktorý dali Slovenskému národu, postaviť sa za ochranu Slovenskej republiky - Slovákov pred nebezpečnou, skrytou zahraničnou propagandou, pred manipuláciami, pred vplyvom cudzích záujmov a ideológií!


Všetci poslanci za SMER, SNS, SaS, OĽANO, MOST-Híd, ktorí boli v rokovacej sále prítomní, hlasovali proti tomuto pre národ dôležitému zákonu! A to svedčí o jednej závažnej veci – všetci títo ľudia podporujú, sú napojení alebo majú dobre vzťahy s mimovládnymi organizáciami a súhlasia s ich činnosťou, ktorá je PROTI NÁRODNÁ, PROTI RODINNÁ, ktorá vytvára prostredie pre akceptáciu MASÍVNEHO PRIJÍMANIA IMIGRANTOV, podporu LGBTIzvrátenostiam a inú pre Slovensko a Slovákov škodlivú činnosť.


Zaujímavé je to, že proti tomuto návrhu zákona hlasovali aj poslanci Smeru, Fico po jarných voľbách 2016 priznal, že voľby do NR SR neboli štandardnými voľbami.
“Veď to neboli štandardné voľby! My sme nebojovali s opozíciou.
Bojovali sme s mimovládnym sektorom, ktorý bol často dotovaný a financovaný
zo zahraničia a bojovali sme s médiami, ktoré boli niektoré absolútne proti vláde.“

Na nielen toto hlasovanie treba pamätať pri ďalších voľbách:
https://www.nrsr.sk/web/Default.aspx?sid=schodze/hlasovanie/hlasklub&ID=37898
http://blog.hlavnespravy.sk/574/hlasovanie-nr-sr-z-27-10-2016-nadobro-odkrylo-karty-a-ukazalo-kto-za-koho-kope-nik-zo-smeru-sns-sas-olano-a-most-hid-nehajil-nase-narodne-zaujmy/
http://www.hlavnespravy.sk/mimovladne-organizacie-radia-slovensku-potrebnyc-je-viac-penazi-na-migrantov-78-milionov-je-malo/851671