Župné voľby 2017 Politické Kauzy Hlasovania v NRSR Politické Dianie Pridať kauzu Koho voliť Kontakt


Nepriateľ Andreja Danka je Andrej Danko sám


Slovenská Národná Strana

11/2016

Rok 2015: Predseda SNS parafrázoval výrok, ktorý odznel vo Francúzsku, že islamizácia krajiny sa začína stánkami s kebabom a v konečnom dôsledku vyústi až do nárokov na zmenu právneho a sociálneho systému. Slovensko i Európa sú však kresťanské a preto každý, kto sem príde a verí v iného Boha, ale musí rešpektovať európsky právny systém, pričom zostane rešpektované jeho vierovyznanie.
,,Musíme urobiť všetko pre to, aby Európa ostala kresťanská,” zdôraznil Andrej Danko. Podľa neho nestačí, aby predstavitelia štátu len deklarovali potrebu boja proti islamizácii, ale aby prijali zásadné opatrenia: Zákaz nosenia burky, zákaz výstavby mešít a minaretov ako aj zvýšenie kvóra na registráciu cirkvi z 20-tisíc na 50-tisíc podpisov. Tieto požiadavky nie sú v rozpore s Chartou ľudských práv, povedal. ,,Je mi jasné, že aj na Slovensko bude prichádzať čoraz viac cudzincov, budú vznikať miešané manželstvá. Každý však tu musí dodržiavať slovenský právny poriadok,” zdôraznil Andrej Danko.

Na Slovensku dosiaľ nestojí ani jeden minaret či mešita. Islamská komunita v SR však už vykúpila pozemky pod nemocnicou na Kramároch v Bratislave, kde údajne chce postaviť takéto objekty. Predseda SNS vyjadril podporu výrokom nemeckej kancelárky Angely Merkelovej a následne aj ministra zahraničných vecí SR Miroslava Lajčáka, ktorí uviedli, že ,,politika multikulturalizmu v Európe zlyhala”. Vyslovil tiež rozhorčenie nad udalosťami v Paríži a vyjadril v mene SNS úprimnú sústrasť obetiam terorizmu vo Francúzsku.

Rok 2016: „Nikto sa nebude z islamu vysmievať, popierať ho!“

Rok 2014: Danko o Kiskovi a základni NATO: Iniciatívny blbec je horší ako triedny nepriateľ.

Menovité hlasovanie o rozširovaní NATO bližšie k Ruským hraniciam http://www.idemvolit.sk/679-kauza/hlasovanie-o-rozsirovani-nato/

Šéf národniarov Andrej Danko (SNS) odmietol informácie, že by jeho strana rokovala o zostavení novej vlády s Mostom-Híd. Rozdiely medzi týmito stranami označil za historicky neprekonateľné. Avizoval koaličné rokovania so Smerom-SD.

2016 marec: Šéf národniarov Andrej Danko (SNS) odmietol informácie, že by jeho strana rokovala o zostavení novej vlády s Mostom-Híd. Rozdiely medzi týmito stranami označil za historicky neprekonateľné. Avizoval koaličné rokovania so Smerom-SD.
Po voľbách 2016 koaličný partneri
Ako to nazvať, strata pamäti? alebo...

Andrej Danko je od pohľadu človek nesympatický a nepríjemný. Preto aj jeho obľúbenosť u ľudí rapídne klesá. To s obľubou nepríjimajú jeho sponzorovia, ktorí ho chcú vidieť vysoko v politike a začali mu platiť reklamu na Facebooku. Aby nemal len smiešných 7000 likov, ale mohol sa vyrovnať aj takým neobľubencom podľa médií ako je Marián Kotleba, ktorý má vyše 70 000 likov - 10x viac. Bez platenej reklamy.
http://www.extraplus.sk/clanok/danko-proti-dankovi
http://www.aktuality.sk/clanok/319977/vysledky-volby-2016-online-sns-andrej-danko-8-marec-2016/