Župné voľby 2017 Politické Kauzy Hlasovania v NRSR Politické Dianie Pridať kauzu Koho voliť Kontakt


Ondrej Dostál - protislovenský a proislamský agent


Sloboda a Solidarita , Most - Híd , OKS

0€

12/2016

Ondrej Dostál je šovinistom na pôde parlamentu. Mnohí o ňom hovoria ako o sionistovi, vzhľadom na jeho prepojenia na Izrael. Taktiež sa o ňom hovorí ako o agentovi, ktorý je financovaný pomocou neziskových organizácií prepojených na finančného podvodníka Georga Sorosa.

V kuloároch sa hovorí o jeho judaistickom vierovyznaní, čo potvrdil židovskou hviezdou na hrudi na úvodnej schôdzi NRSR.

Dostál opakovane vystupuje proti kresťanstvu a naopak podporuje Islam. Napriek tomu, že môže vidieť negatívny dopad širenia Islámu na civilizovanú Európu.

Do strany SaS vstúpil ako predstaviteľ strany OKS, ktorej členmi je aj Osuský, ktorý zvykne fackovať ľudí s ktorými nesúhlasí. Podobne v tejto strane je aj brat Rudolfa Zajaca, ktorý rozpredal Slovenské zdravotníctvo a aktuálne sa nachádza mimo Slovenska. Možno to je cieľom všetkých týchto protislovenských živlov, zničiť našu krajinu a utiecť a nechať ju zdevastovanú. Stoji na mieste pripomenúť, že otec bratov Zajacovcov bol najvyšší člen komunistickej strany. Predtým figuroval na kandidátke strany Most-HÍD.

Vyjadrenie Dostála:
"Tiso si nezaslúži ani sekudndu ticha"

Ako jediný z poslancov si zapísal národnosť rómsku.

Posledné jeho hlasovania podporujú jeho prostislovenské pôsobenie. Hlasoval za zvýšenie platov poslancov NRSR z 3400 Eur/mesačne na 4400 Eur mesačne. Podobne hlasovanim podporil ťažbu dreva a jeho vývoz mimo SR. A najnovšie hlasoval proti zvýšeniu kvóra členov pre financovanie a vznik novej cirkvi v SR, čím sa pridal na stranu siekt a iných nekresťanských náboženstiev.

https://www.protiprudu.org/pokrytectvo-ondreja-dostala/
http://www.tvnoviny.sk/domace/1824294_ondrej-dostal-si-zapisal-romsku-narodnost-citim-sa-symbolicky-za-roma
http://www.konzervativnyvyber.sk/v2/poslanec-dostal-z-klubu-sas-v-parlamente-odhalil-viac-ako-chcel/13561/