Župné voľby 2017 Politické Kauzy Hlasovania v NRSR Politické Dianie Pridať kauzu Koho voliť Kontakt


SaS, SDKÚ, KDH, Most-Híd dali tisíce EUR zločincovi a bankovému podvodníkovi Michalovi Kováčovi


Sloboda a Solidarita , SDKÚ , Kresťanskodemokratické hnutie , Most - Híd

0€

11/2011

Bývalý Mečiarov pokladník a bankový podvodník Michal Kováč, ktorý pripravil o dedičstvo rodinu zo Spišskej Belej, bol názornou ukážkou našej ponovembrovej biedy. Tento bývalý komunista sa „preslávil“ skôr kauzou únosu jeho nevydareného syna, ktorý lietal vo viacerých podvodoch a po ktorom išiel Interpol. Mečiar s Lexom urobili najväčšiu hlúposť, keď ho nechali naložiť do kufra auta a vyhodili ho ožratého, keď mu násilím naliali do hrdla fľašu alkoholu pred četníckou stanicou v Rakúsku. Hoci sa jednalo o akt štátneho terorizmu, týmto aktom sa z podvodníka stala obeť, ktorú naši demokrati, aby mu zadosťučinili za spáchanú krivdu, umiestnili do diplomatických služieb, čím sa na jeho podvody a kšefty definitívne zabudlo.

Ako podporuje vláda z peňazí daňových poplatníkov zločincov
Trochu odbočím od témy dedičstva ale aj tak sa mienim venovať rozkrádaniu a osobe bankového podvodníka.

Dnes ráno pri pohľade na stránku úradu vlády ma málom zložilo zo stoličky. Úrad vlády totiž z rezervy predsedu vlády SR v roku 2011 okrem iného poskytol starému Kováčovi dotáciu vo výške 8400 euro !!! Údajne na úhradu opatrovateľskej služby v stave nevládnosti – pre rok 2011... (kto vie koľko rokov už takto parazituje?) Pýtam sa teda ako je možné, že hovädo, ktoré parazituje na spoločných daniach už len tým, že sa vozí na vládnej limuzíne a dostáva v porovnaní s občanmi, ktorí celý život poctivo dreli a na staré kolená nemajú do slova a do písmena čo do úst, neskutočne vysoký dôchodok. Obyčajný bežný občan, ktorý si zaslúži pomoc na staré kolená na rozdiel od tohto boľševika nedostane ani cent a štát ho nechá , prepáčte za výraz, chcípnuť ako prašivého psa... Ak je možné, že tento doteraz neodsúdený zločinec má právo na sumu o ktorej sa môže bežnému dôchodcovi iba snívať ? Podľa Ivety Radičovej je asi normálne podporovať chlebodarcu, ktorý jej domohol ku kariére političky. Michal Kováč vôbec nie je nevládny !!! Práve naopak. Ak je schopný chodiť na rozne plesy a podobné ožieračky tak nemá právo na nič, nie to ešte na takto vysokú sumu peňazí. A ako by to ešte nestačilo tak medzi obeťami povodní, ktoré boli ,,odškodňované‘‘ dostala jeho kancelária (takisto z rezervy !!!) sumu 10 950 euro...
Tak ak je bezvládny tak na čo potrebuje ďalších takmer 11 000 euro ??? Čo je suma, ktorú bežná rodina nezarobí poctivou prácou za rok ! Podľa akého kľúča, alebo ako by som to nazval, sa rozdávajú tieto peniaze? Rodiny, ktoré prišli o strechy nad hlavou dostanú od štátu smiešnu sumu, ktorá nepostačuje ani na základné výdaje a zločinec Kováč do slova a do písmena znova spreneverí takmer 600 tisíc korún v starej mene.

Je mojou povinnosťou sa obrátiť na kanceláriu Ivety Radičovej a žiadať o vysvetlenie tejto záležitosti. Moji predkovia od štátu nedostali ani korunu za všetku krivdu, ktorú starý-bankový-podvodník spôsobil. Nechám na čitateľa nech si urobí vlastný úsudok ale verím, že bude zdieľať názor ako ja.


Spomínanú dotáciu nájdete na tomto linku - http://www.vlada.gov.sk/data/files/7788.pdf
Tiež si pozrite pozorne celý dokument. Je tam spomenutá aj spomínaná dotácia pre jeho kanceláriu. Ak je chorý tak nech sedí doma na gauči a nie perie peniaze....
(daný dokument je už v roku 2016 záhadne nedostupný)
Lukáš Gemza

Počas tohto obdobia tvorili vládu strany: SaS, SDKÚ-DS, MOST-HÍD, KDH


http://prezidentk.blogspot.sk/2011_06_01_archive.html