Župné voľby 2017 Politické Kauzy Hlasovania v NRSR Politické Dianie Pridať kauzu Koho voliť Kontakt


Csefalayová (Sieť ex, Most-Híd) chce obmedziť slobodu slova v parlamente


Most - Híd , Sieť

0€

12/2016

Zlodejom, podvodnikom a klamárom sa nepáči keď sa hovorí pravda. A kedže túto pravdu nechcú počuť, často ju označujú ako extrémizmus. Je extrémistické ochraňovať naše lesy (proti čomu hlasovala pani poslankyňa). Extrémistické však nie je kradnúť a navyše sa spojiť s vládnou stranou, ktorá je namočená v stovke kauz a podvodov.
Pani Csefalayová by si mala urobiť poriadok v hlave a svoj voľný čas by mohla využiť na zmysluplné aktivity a jednou z nich by mohlo byť vysvetľovať predstaviteľom vlády, že kradnúť, podvádzať je trestné.

Jej výroky:
Vládna koalícia by mala začať napĺňať svoje programové vyhlásenie ohľadom extrémizmu. Myslí si to koaličná poslankyňa z klubu Most-Híd Katarína Cséfalvayová, ktorej sa nepáči, že v pléne Národnej rady SR šíria predstavitelia ĽSNS “svoje zvrátené predstavy o svete”. Poslanci by podľa nej mali byť trestne stíhaní za extrémistické výroky prednesené na pôde parlamentu.

Podobne aj pani Csefalayová ako všetci vo vláde neustále dookola omieľajú holocaust Židov. Tých zomrelo počas 2.sv. vojny okolo 6 miliónov. Avšak nespomínajú holocaust Slovanov. Hitler vyzabíjal státisice Slovanov, podobne Bolševici (prevažne v riadiacich funkciach boli Židia) - tí vyzabíjali vyše 30 000 000 Slovanov, vyše 5x viac ako Židov. Najväčší vrah v histórií ľudstva je bolševik židovského pôvodu Genrikh Yagoda. Je zodpovedný za vznik gulagov a spôsobil smrť vyše 6 miliónov Rusov.

Je otázne, či sú všetci vo vládnej strane Židovskej národnosti, keď tak horlivo neustále dookola riešia židovské problémy. A na problémy Slovanov, Slovákov úplne kašľu.

Pani poslankyňa by si mala preštudovať niečo o poslaneckom mandáte..ako sa vykonáva..za to, čo povie poslanec pri výkone svojho mandátu v rokovacej sieni nemôže byť trestaný..súvisí to so slobodou slova a prejavu..


http://www.hlavnespravy.sk/csefalvayova-poslanci-by-mali-byt-trestne-stihani-za-extremisticke-vyroky/870665