Župné voľby 2017 Politické Kauzy Hlasovania v NRSR Politické Dianie Pridať kauzu Koho voliť Kontakt


Ako Ján Budaj ochránil najväčších podvodníkov z čias komunizmu


Obyčajní ľudia

0€

12/2016

Ján Budaj bol vedúcim predstaviteľom nežnej revolúcie - pádu komunistického režimu. Mnohí ho doteraz ospevujú ako symbol slobody. Pri podrobnejšej analýze dejín a udalosti sa vynára čoraz viac pochybných udalostí a zistení.

Mnohí súčasní politici sú buď priamo bývalí členovia komunistického zriadenia, alebo ich potomkovia. O mnohých tychto faktoch sa zo záhadných okolnosti stále mlčí a mená sa vynárajú postupne s odstupom času.

Mnohí aj o tomto prevrate hovoria ako o plánovanom. Existuje teória, že komunisti (marxisti) nevedeli ako zobrať ľuďom majetok. Vedeli, že si ho nemôžu zobrať priamo - to by ich ľudia pozabíjali. Tak to vymysleli rafinovane - zaviedli socializmus, majetok ľuďom pobrali a zoštátnil sa - pod sľubom, že príde komunizmus a každý bude mať podľa potreby. Lenže v pozadí už dávno plánovali kapitalizmus a privatizáciu tohto majetku do súkromných rúk. A k danej udalosti aj došlo nežnou revolúciou.

Ako pomohol Budaj kriminálnikom:
Na návrh Havla, Kňažka, Budaja a pod. bol zrušený § 132 rozkrádanie majetku v socialistickom vlastníctve a to zákonom č. 175/1990 Sb., ktorým sa novelizoval vtedajší platný trestný zákon, tzn, že všetci podvodníci, zlodeji a ďalší papaláši, ktorí veselo kradli neboli potrestaní. Iróniou je, že postupne sa z týchto osôb stali ctihodní bezúhonní ľudia, z ktorých sa niektorí dostali do vrcholovej politiky. A tak sa stalo, že mnohí drogoví dilérovia, rozkrádači a iní mali na Slovensku po prevrate raj.


https://www.psp.cz/sqw/sbirka.sqw?cz=175&r=1990
http://debata.pravda.sk/debata/413768-upn-potvrdil-pravost-dokumentov-obvinujucich-kollara-z-pasovania-drog/