Župné voľby 2017 Politické Kauzy Hlasovania v NRSR Politické Dianie Pridať kauzu Koho voliť Kontakt


Otcovi Kováčovi nepomohol pracháč a veľvyslanec Kováč mladší, ale Fico z našich obetoval tisíce EUR


Smer

0€

08/2013





Bankový podvodník Michal Kováč sa tešil štedrým podporám nielen od pravice, ale aj od ľavice. Robert Fico mu totiž z rezervy premiéra vyčlenil vyše 7 200 eur na liečbu. Okrem silných bolestí tak Kováč zrejme musí bojovať aj s nedostatkom peňazí.

„Som odkázaný na pomoc iného, musím si platiť opatrovateľku,“ posťažoval sa ešte na jar bývalý prezident Michal Kováč.

Zaujímavý komentár:
Štefan Németh
To hádam ani nie je pravda. O chvilu mozno dostane prispevok aj Boris Kollár na výživné pre svoje deti. Vari M. Kováč nemá kráľovský dôchodok? A čo pomoc od bezúhonného synáčika - obchodníka a diplomata. A čo my, čo máme dôchodok 300 Eur a máme Parkinsona?

Stačí pripomenúť, že dôchodok pána prezidenta je nadštandardný a hýbe sa okolo 2000Eur mesačne. Zo štátných peňazí mal pridelený osobný automobil. Má k dispozícií 24hodín vodiča auta. Má možnosť zotavovať sa v rekreačných zariadeniach Úradu vlády SR a s tým spojený veškerý ozdravný program zdarma.


Prečo mu nepomohol jeho syn, ktorý je milionárom?
Michal Kováč junior nezaprel gény svojho otca, pretože po ňom zdedil mimoriadne silný zmyslel pre bezprácny zisk na úkor iných. Vďaka politickým zločincom, ktorí mu poskytli diplomatický pas, oficiálna propaganda kauzu Technopol patrične zahmlila a mladý Kováč si lebedil v diplomatický službách aj za vlády Smeru-SD, ktorý nemal záujem vŕtať do hovna, aby nesmrdelo obdobne ako v kauze Gorila, pretože by sa mohli v tomto hovne zababrať aj niektorí z ich sociálnodemokratických súkmeňovcov. Z Indie sa po niekoľkých presunoch Kováč junior dostal na Taiwan ako Vedúci úradu Slovenského ekonomického a kultúrneho úradu v Taipei.

Koncom júna 2015 sa v novinách a na stránke www.chinesedaily.com a ďalších objavila správa o vyšetrovaní obrovského podvodu za 500 mil. USD, súvisiaceho so zdravotníckym materiálom, v ktorom sa spomína aj meno slovenskej spoločnosti Chirana a v ktorom je vypočúvaný zatiaľ ako svedok Mr. Michal Kovac. Z čínskeho prekladu cez počítačový translátor sa dá čo to zistiť a spomína sa transfer resp. pranie peňazí cez Honduras.


http://www.pluska.sk/spravy/z-domova/tisice-liecbu-fico-prispeje-exprezidentovi-kovacovi-z-rezervy.html
http://necenzurovane.net/kovac/labus6.html
http://spravy.pravda.sk/domace/clanok/372771-co-ma-kovac-mladsi-s-kauzou-na-taiwane/