Politické Strany Politické Kauzy Hlasovania v NRSR Politické Dianie Pridať kauzu Koho voliť Kontakt


Prečo sú všetci ministri zdravotníctva prepojení na Pentu?


Most - Híd , Smer , Sloboda a Solidarita

0€

12/2016

Vláda 2002-2006: SDKÚ, KDH, SMK, ANO (za zmienku stoja: Daniel Lipšic, Lucia Žitňanská, Mikuláš Dzurinda, Pavol Rusko, Zsolt Simon)
http://www.vlada.gov.sk/vlada-sr-od-16-10-2002-do-04-07-2006/
- za ministra si zvolili Rudolfa Zajaca. Ten začal privatizáciu - predaj najziskovejších oddelení nemocníc do súkromných rúk. Tým ostali v nemocniciach štátu na záťaž finančne náročné oddelenia, ktoré budú vždy vykazovať osamote stratu. Rudolf Zajac povedal zaujímavý výrok, že zabezpeči starostlivosť pomocou Ukrajinských lekárov. Rudolf Zajac
- vplyv Penty na Zajaca bol obrovský, taktiež aj jeho dobré vzťahy s Pentou. Zajac zabezpečil predaj a zvýšenie zisku záchraniek. Taktiež zabezpečil predaj pobočky, ktorú vlastnila Penta s Falckom. V súčasnosti sú záchranky najziskovejším oddelením slovenského zdravotníctva, avšak peniaze sa odlievajú nevedno kam. Kedže štát ich predal.
https://dennikn.sk/88840/cim-bola-penta-za-zajaca-tym-je-siroky-za-smeru/
- Rudolf Zajac je potomok vrcholného predstaviteľa komunistickej strany. Jeho otec sa volal Rudolf a bol redaktorom denníka Pravda. Rudo bol aj riadnym členom ÚV KSS a tiež členom sekretariátu ÚV KSS. Teda Rudolf Zajac bol jeden z tých, ktorí s predstihom všetko vedeli a podieľali sa na príprave propagandistického výkladu. No a keďže to boli najkrutejšie roky tak si každý vie domyslieť aké sa v Pravde písali úvodníky o hrdelných súdnych rozhodnutiach o kolektivizácii,atď. A pamätám tiež, že najčastejším autorom týchto úvodníkov bol práve Rudolf Zajac.
- Aktuálne je Rudolf mladší utečení v zahraničí. Má židovský pôvod.


Vláda 2006-2010: SMER-SD, SNS, HZDS
- Ivan Valentovič - od 2006 do 2008 - viedol poisťovne Apollo a Spojená poisťovňa, z ktorých neskôr vznikla poisťovňa Dôvera, ktorú vlastní Penta.

Richard Raši - od 2008 do 2010 - za jeho éry získali množstvo peňazí aj z Eurofondov Paškovci. Ktorí prišli taktiež mnohým CT, MR ambulanciam. Za jeho bačovania Penta cez svoju Sieť Zdravia kúpila nemocnicu v Prešove.

Vláda 2010-2012 (SDKÚ-DS, KDH, MOST-HÍD, SAS - Richard Sulík, Zsolt Simon, Daniel Lipšic, Ľubomír Galko, Juraj Miško, Jozef Mihál)
Ivan Uhliarik - ten bol pre prepojenia s Pentou nazývaný aj Pentliarik. Je zaujímavé, že sa to dialo za uradovania Daniela Lipšica, ktorý sa akože tvári, že bojuje proti Pente. Uhliarik upravou zákona zabezpečil vznik podivným firmám, ktoré vyvážali lieky do zahraničia a tým Slováci mnohé lieky nemali možnosť dostať v lekárňach.http://www.topky.sk/cl/100535/1286156/Zajacova-reforma-bola-spinava--Penta-vraj-kupovala-poslancov-
http://afinabul.blog.cz/1205/apollo-kupilo-doveru-a-spojena-poistovna-si-nechala-meno-dovera
http://www.topky.sk/cl/100535/1504489/Za-Rasiho-sa-peniaze-z-eurofondov-delili-medzi-paskovcov--vyhlasil-Beblavy