Župné voľby 2017 Politické Kauzy Hlasovania v NRSR Politické Dianie Pridať kauzu Koho voliť Kontakt


Sulíkov syn ako 17 ročný s obojkom a reťazou na krku


Sloboda a Solidarita

0€

12/2012

Aký Sulík taký syn?

Filip študuje na gymnáziu a venuje sa modelingu. Na večierku v centre Bratislavy sa premával hore bez s vybíjaným obojkom na krku. Na uzde ho držala speváčka Suzie Hroncová. „Niekto si vodí na obojkoch psy, niekto chlapov! Myslím si, že ich treba držať nakrátko,“ zasmiala sa speváčka.

Politika to teší
Záľubu v kostýmoch má aj Filipov otec Richard Sulík. Minulý rok vo februári sa na maškarnom plese v Banskej Štiavnici objavil v prezlečení za supermana. Inšpiroval sa vtedy komiksovou postavičkou z predvolebných bilbordov SaS. Sulík starší vtedy vylepšil svoj karnevalový kostým aj vypchávkou v rozkroku.

V rozkroku mal aj kľúče
„Priestor som vypchal ponožkami, a keďže som nemal vrecká, odložil som si tam aj kľúčik od izby,“ prezradil. Zaujímalo nás, ako sa pozerá na nočný záťah syna, ktorý pripomínal sadomasochistické scénky.

„Viem, že si privyrába ako model. Mňa to teší, lebo pýta menej peňazí na vreckové,“ povedal nám s úsmevom Sulík starší. Ani z toho, ako bol Filip „oblečený“, nerobí problém. „On mal z toho srandu,“ tvrdí politik.

Zmluvy za zatiaľ 17-ročného Filipa podpisuje zákonný zástupca, v tomto prípade Sulíkova žena. Politikovi sa však jeho výstredný kostým páčil. „Bola to súčasť akcie,“ doplnil šéf SaS.Podobne praktiky sú súčasťou BDSM. Znamenajú poslúšnosť, servílnosť dominantnej osobe. Pohoršenie to vyvoláva vzhľadom na to, že ide o syna Richarda Sulíka, ktorý aspiruje na predsedu vlády a je reprezentantom SR v EÚ ako europoslanec. Ak vychoval syna ako poslúšneho iným, či už za peniaze alebo nevedno aká bola jeho motivácia.

Táto vychova však v žiadnom prípade nezodpovedá tradičným hodnotám typickým pre Slovensko. Skôr je typická pre Rakušanov, Nemcov. Kde vlastne Richard Sulík aj vyrastal a možno práve tam by sa mohol skôr politicky angažovať. A možno to bola cielená výchova, aby sa človek vedel správne predať za určitú sumu. Mnohí SaS podozrievajú z vykonávania a presadzovania záujmov najmä USA na územi SR. Čiže ani by nemuselo ísť o nesprávnu výchovu. Ak však išlo o nesprávnu výchovu, tak keď Sulík nevie správne vychovať svojho syna, pravdepodobne nedokáže riadiť a správne viesť štát. Čo už parkrát dokázal (napr. stretávanie a vynašanie sa osobe, ktorá figuruje na mafianských zoznamoch - Kočner).
http://www.pluska.sk/spravy/z-domova/aky-sulik-taky-syn-politikovho-filipa-vodili-ako-psa-obojku.html