Župné voľby 2017 Politické Kauzy Hlasovania v NRSR Politické Dianie Pridať kauzu Koho voliť Kontakt


Fico by rád zrušil referendá


Smer

01/2017

Slovenský premiér Róbert Fico vyzval v pondelok lídrov členských štátov EU, aby prestali s referendami, pretože tým vystavujú nebezpečenstvu celú Úniu!

Fico doslova povedal: “Žiadam lídrov EU, aby prestali s dobrodružstvami ako boli referendá o domácich záležitostiach v Británii a Taliansku. Ľudové hlasovania predstavujú hrozbu pre celú EU! Čo budeme robiť, ak v Taliansku vyhlásia referendum o eure a talianski občania rozhodnú, že euro nechcú?”

Fico podobne ako iní novodobí európski “demokrati” vyzýva politikov, ktorí sa na svoje posty dostali po tom, čo ich tam vo voľbách zvolili vlastní občania, aby týchto istých občanov ignorovali a zabránili im rozhodovať o svojom osude prostredníctvom najdemokratickejšieho nástroja, aký jestvuje, REFERENDA.

Fico vždy robil dvojtvárnu politiku, jedno doma, druhé v Bruseli učinil a podpísal (viď sankcie voči Rusku a ich neustále predlžovanie, veliteľské centrum NATO na našom území... Je otázne ako to myslí s imigrantmi. Bezvízový styk s Ukrajinou už Kaliňák aj napriek odmietavému stanovisku branno bezpečnostného výboru podpísal, 70 000 severoafričanov v najväčšom imigračnom tábore na Ukrajine čaká na datum, kedy toto nariadenie Bruselu nadobudne platnosť.


http://blog.hlavnespravy.sk/781/fico-ziadam-lidrov-eu-aby-prestali-s-referendami-pretoze-tym-vystavuju-nebezpecenstvu-celu-uniu/
http://www.reuters.com/article/us-slovakia-eu-idUSKBN14M0WB
https://euobserver.com/political/136429