Župné voľby 2017 Politické Kauzy Hlasovania v NRSR Politické Dianie Pridať kauzu Koho voliť Kontakt


Kotlebovec Stanislav Mizík útoči na vyznamenania udelené Kiskom osobám židovského pôvodu


Ľudová Strana Naše Slovensko

0€

01/2017

Poslanec ĽSNS zverejnil zoznam ľudí, ktorí nemali od prezidenta Andreja Kisku dostať ocenenie pre svoj pôvod. Jeho slová podľa Denníka N preverí prokuratúra aj polícia.

Mizíka už parlamentný mandátový a imunitný výbor riešil aj koncom minulého roka. Za výrok, že Islam je „satanskopedofilným dielom diabla“ sa má ospravedlniť a zaplatiť tisíceurovú pokutu.

Kiska udelil vyznamenania (výber kontroverzných osôb):
Michal Kaščák - organizátor festivalu Pohoda, ktorý je mnohými vnímaný kontroverzne, vzhľadom na obrovskú spotrebu drog počas tohto festivalu. Na tomto festivale mnoho neskôr závislých ľudí prvýkrát skúsili drogu. Organizátori proti stúpajúcej spotrebe drog na tomto festivale nerobia nič. Je otázne, prečo práve Kaščák dostal toto vyznamenanie. Udelenie vyznamenania Ľudovíta Štúra je obzvlášť kontroverzné, vzhľadom na to, že Štúr tvrdo presadzoval kresťanský základ Slovanstva. Kaščák podporil výstavbu prvého moslimského minaretu práve na Pohode. Za to mu prispela Európska komisia sumou 60 000 Eur na festival. O Kaščákovi je známe, že sa z kresťanstva skôr posmieva.

Michael Kocáb - v Českej republike výrazne podporuje prijímanie imigrantov. Založil fond, kde sa neskôr stratilo 500 000 000 Českých korún. Píše sa o ňom ako o osobe, ktorá spolupracovala s ŠTB a mal krycie meno: MUK.

Ivan Kamenec bol do roku 1989 členom Komunistickej strany Československa. V Registračných protokoloch agentúrnych a operatívnych zväzkov Štátnej bezpečnosti je osoba s menom Ivan Kamenec a s dátumom narodenia 27. august 1938 vedená ako kandidát tajnej spolupráce s krycím menom Historik a ako dôverník s krycím menom Samo. Mnohými, hlavne tými, čo zažili jeho konfrontáciu s prof. Vnukom o ňom hovoria ako protislovenskom historikovi.

Kiskova obľuba ŠTbákov pravdepodobne súvisí aj s tým, že sám bol v príprave na vstup do komunistickej strany. V ktorej bol ajjeho otec, ako podpredseda okresného národného výboru.
http://domov.sme.sk/c/20432013/poslancovi-sa-nepaci-zidovsky-povod-ocenenych-osobnosti-preveri-ho-policia.html
http://nadhlad.com/content/vyznamenani