Župné voľby 2017 Politické Kauzy Hlasovania v NRSR Politické Dianie Pridať kauzu Koho voliť Kontakt


Kollár sa vyjadril za spoluprácu aj s Bugárom, odmietol spoluprácu s ĽSNS


Sme rodina

0€

01/2017

Boris Kollár začal pomaly odkrývať karty. Napriek tomu, že sa tvári, že je proti štandardným politikom aktuálne prejavil záujem o spoluprácu s mnohými štandardnými stranami vo voľbách do VÚC. Razantne odmietol spoluprácu s ĽSNS. Tým vlastne podporil názorovú zhodu so štandardnými stranami, evidetne mu prestali vadiť ich kauzy, rozkrádačky.
Boris sa zviezol pred voľbami na protiimigračnej rétorike. Po voľbách sa chce spájať so stranami, ktoré imigráciu otvorene podporujú. Tým sa začína lámať oporný bod jeho strany a vlastne aj jediný dôvod prečo si získal ľudí. Mnohí práve hovoria, že jeho strana bola vytvorená cez Krajniaka (ten zakladal s Lipšicom Novu) za účelom odobrať hlasy práve Kotlebovcom. Tí ako jediní otvorene vystupovali voči prijímaniu imigrantov.

Krajniak s Lipšicom, keď boli spoločne v strane Nova


Aktuálne sa Kollár postavil aj proti vyjadreniam poslanca Mizíka za Kotlebovú ĽSNS na udelené vyznamenania Kiskom. Avšak podobné ako mnohí nepochopil vyjadrenia Mizíka. Ten poukázal na fakt, že ocenenie Ľudovíta Štúra bolo udelené osobám Židovského pôvodu, voči ktorým Štúr aj ostatní Štúrovci otvorene vystupovali, za čo sú aj dnes označovaní ako antisemiti. Avšak toto vztiahnutie si a prekrútenie podľa seba u Kollára pravdepodobne súvisi s jeho precitlivenosťou na túto tému, nakoľko sám príznal Židovský pôvod.


http://www.hlavnespravy.sk/nazory-poslanca-stanislava-mizika-su-hanbou-zhoduju-sa-bela-bugar-s-boris-kollarom/884632