Župné voľby 2017 Politické Kauzy Hlasovania v NRSR Politické Dianie Pridať kauzu Koho voliť Kontakt


Sulikovi ubúdajú voliči tak začína meniť rétoriku a klamať


Sloboda a Solidarita

0€

01/2017

Začali drogami
Strana, ktorá si získala voličov najmä vďaka propagácií dekriminalizácie marihuany a podobných látok.

Podpora homosexuálov, gender..
Neskôr sa začali orientovať na podporu LGBTI skupín: lezieb, gejov, transexuálov... Mali v strane aj najväčšiu LGBTI aktivistku Romanu Schlossinger.

Podpora moslimských imigrantov
So začiatkom imigračnej krízy bola ich strana prvá, ktorá hlásala podporu príchodu imigrantov. Suliková pravá ruka Mihal príchod moslimských imigrantov označil ako spásu pre slovenský pracovný trh.
http://www.idemvolit.sk/495-kauza/mihal-slovensko-potrebuje-imigrantov/

Pokles hlasov v roku 2017 a zmena rétoriky Sulíka.
Začína rok 2017 a Sulíkovi po fiaskách viacerých jeho poslancov (Ťuťmačka, Nicholsonová, Zajac, Osuský) začína výrazne klesať podpora a Sulík mení rétoriku. Toto isté urobil tesne pred voľbami 2016, kedy mu mnoho voličov naletelo. On jediný z celej strany začal hlásať, že je proti príchodu imigrantov. Pričom celá jeho strana je za príchod imigrantov a podobne aj on osobne sa zúčastňuje akcií organizovaných Sorosom na podporu moslimskej imigrácie.

Teraz začína hlasať:


Mysliac si, že Slováč je taká blbá a nepamätá si...ako pózoval s tričkom JBM RDN (jebem rodinu) v tábore na podporu LGBTI a homosexuálov počas referenda na podporu tradičnej rodiny.

Hovorí o osobnej slobode jednotlivca ako základnom pilieri strany SaS:


Pritom bol to práve on, kto ako jeden z mála europoslancov nepriamo podporil špehovanie a odpočúvanie obyvateľov a tým sa postavil proti osobnej slobode jednotlivca. Taktiež podporil vydanie ochrancu základných ľudských práv - Snowdena za účelom odsúdenia.
http://www.idemvolit.sk/280-kauza/vacsina-slovenskych-europoslancov-na-strane-podpory-masoveho-sledovania-populacie/


Taktiež jeho celá strana podporila prijatie extremistického zákona v roku 2016, ktorý ruší slobodu slova a prejavu a zavádza prezumpciu viny a uväzňovanie ľudí za ústný alebo písomný prejav.Začína sa tváriť, že podporuje národné štáty a je proti väčšej integrácií v EÚ:Vďaka internetu vieme dokázať, že to je klamstvo. Tvrdil úplný opak spolu s Galkom ešte pred pár mesiacmi.:Všetky jeho klamstvá na jeho stránke:
http://sulik.sk/nie-som-europsky-liberal-lebo-bojujem-za-slobodu-jednotlivca/

http://sulik.sk/nie-som-europsky-liberal-lebo-bojujem-za-slobodu-jednotlivca/
http://www.hlavnespravy.sk/richard-sulik-nie-som-europsky-liberal-lebo-bojujem-za-slobodu-jednotlivca/891757