Župné voľby 2017 Politické Kauzy Hlasovania v NRSR Politické Dianie Pridať kauzu Koho voliť Kontakt


Radičová odklepla obrovské dotácie pre svoje nadácie, kde má dcéru, Mesežniková, Wienk


SDKÚ , Sloboda a Solidarita

500 000€

02/2005

Radičovej svinstvá !

Po odvolaní Kaníka (SDKU-DS), Iveta Radičova bola ministerkou práce a rodiny 8 mesiacov - oktober 2005 aý jún 2006. Radičová odklepla vyše 16 miliónov SK pre svoju Nadáciu otvorenej spolocnosti (NOS), S.P.A.C.E a ich odnože.

Kde je ten čistý štít, o ktorom Radičová tak rada hovorí? SPACE odvtedy vedie jej dcera Eva Kelley - tam je na vyplatnej listine okrem iných aj bývalý minister financií Ivan Mikloš (SDKÚ).Dcéra Radičovej - Eva Radičová Kelley

Dcéra Ivety Radičovej - Eva Radičová Kelley - vedie viacero neziskových organizácií, ktoré boli pochybne financované.
Taktiež má vlastnú firmu Doro dizajn s.r.o. Pri tej firme je zvláštne, že došlo k zmene majiteľa...či si dcéra Radičovej dala len inú adresu a upravené priezvisko, alebo ide o inú osobu je otázne. Keď si chcete pozrieť tieto osoby, v akých pekných domčekoch bývajú - cez google earth tak tie ich domy si nikdy nie je možné pozrieť...Najviac chvály v médiach Radičová dostáva od "nezávislého" analytika Grigorija Mesežnikova. Ten pracuje v Inštitúte pre verejné otázky (IVO). Tam je
jeho spolupracovníčkou Oľga Gyarfášová - ta je však tiež v Radičovej agenture SPACE. IVO - inštitút pre verejné otázky zakladal Kiskov poradca Martin Bútora a dlhé roky ho aj viedol. Bútora je taktiež vo vedení nadácie otvorenej spoločnosti. Mesežníkov figuruje v Radicovej NOS (Nadácia otvorenej spoločnosti financovaná Sorosom). Či je to "férové" im odklepne Aliancia Fair Play a jej riaditeľka Zuzana Wienk, tiež pracujúca pre NOS. Tomu sa hovorí nezávislá prepojenosť majiteľov patentu na pravdu.

Výkonným riaditeľom Radičovej Nadácie otvorenej spoločnosti je Ján Orlovský, ktorý tvrdo podporuje imigráciu v SR. Na jeho akcie a prednášky chodia takmer všetci členovia strany SaS.

Jan Orlovský s Drobom(SaS):Takmer celé vedenie SaS na konferencií organizovanej Sorosovou organizáciou - Nadácia otvorenej spoločnosti (NOS) - ktorú vedia Orlovský a v minulosti RadičováOľga Gyarfášová:Grigorij Mesežníkov:Nadáciu dcéry Radičovej zriaďoval aj Ivan Mikloš:


http://osf.sk/o-nadacii/
http://osf.sk/en/o-nadacii/nasi-ludia/
https://www.youtube.com/watch?v=LiiT2KmpbYU
https://www.youtube.com/watch?v=wBq4Y7HvfMY
https://www.noviny.sk/slovensko/64120-ministerka-prace-sa-ospravedlnila-za-svoje-vyroky-o-space-no