Župné voľby 2017 Politické Kauzy Hlasovania v NRSR Politické Dianie Pridať kauzu Koho voliť Kontakt


Bugár zakrýva korupciu bojom proti extrémizmu, chce rušiť slobodu slova


Most - Híd , Smer

0€

02/2017

Bugár začínal v strane SMK, ktorú zakladal hlavný aktér kauzy Gorila - Oszkar Világi. Oszkár Világi sa dostal k najväčšim štátnym podnikom počas privatizácie, jedným z nich je aj Slovnaft. Taktiež najmä počas Ficovej vlády sa teší obrovským dotáciam. Preto ľudia poznajúci Bugára a Világiho nepochybovali o spojení Fica s Bugárom vo voľbách.

Mnohí hovoria, že Bugár je len koňom Világiho. Z ktorým sa bežne stretáva, často na futbalových zápasoch. Takéto správanie je neprípustne v civilizovaných krajinách, aby sa hlavny aktér korupčných praktík a kauz stýkal s politikom.Podobne aj ďalšia členka vlády, paradoxne ministerka spravodlivosti Lucia Žitňanska bola vo vláde počas najväčších privatizácií. Bola členkou strán, ktoré sú v slovenskej politike desaťročia: KDH, SDKÚ.

V minulosti boli v opozícií a kritizovali vládu Róberta Fica, po voľbách evidentne v rámci nariadenia oligarchov sa s pojili s Ficom a už Fica nekritizujú. Namiesto toho, aby plnili svoje sľuby a riešili korupciu, rozkrádanie - sa sústredia na obmedzovanie slobody slova či už občanov SR alebo poslancov.

Bugár 5.2.2017 na TA3: Nie kvôli korupcií je tu extrémizmus, ale kvôli výchove ľudi. Inak povedané, ľudí treba naučiť ako majú myslieť, o čom sa môžu rozprávať a čomu sa môžu venovať.

Chcú obmedziť aj prejav poslancov v NRSR a radi by kontrolovali ich slobodu slova a určili im určitú osnovu toho, o čom sa môže a o čom nemôže rozprávať. Tým by vznikol na Slovensku unikát v rámci demokratických štátov. Unikát, ktorý je typický skôr pre totalitné štáty. Mnohí hovoria o týchto krokoch ako poslednom výkriku pred revolúciou ľudí a masovými popravami zlodejov.


http://www.ta3.com/clanok/1099342/bugar-v-ta3-musime-nieco-robit-aby-sa-z-narodnej-rady-nestal-cirkus.html
http://www.zastavmekorupciu.sk/cases/model-za-bugarom-je-vilagi