Župné voľby 2017 Politické Kauzy Hlasovania v NRSR Politické Dianie Pridať kauzu Koho voliť Kontakt


Minister školstva SR - Plavčan (SNS) podporuje organizácie finančného podvodníka a zločinca - Sorosa


Sloboda a Solidarita , Slovenská Národná Strana

0€

02/2017

Nadácia otvorená spoločnosť je nezisková organizácia založená a financovaná finančným podvodníkom a zločincom Georgom Sorosom. Soros vďaka finančným podvodom obral obyvateľov Veľkej Británie o obrovské úspory, za čo bol na neho vydaný zatykač.
Jeho neziskové organizácie na Slovensku viedla Iveta Radičova, poradca prezidenta Kisku - Bútora. Na akciách tejto neziskovky sa pravidelne zúčastňujú takmer všetci členovia SaS.
Najnovšie sa k ním pridal nominant strany SNS - Peter Plavčan. Plavčan bol dlhodobejšie pripravovaný a vymývaný v mnohých organizáciach EÚ. Krátko po nástupe na funkciu ministra školstva bol obvinený z podvodov v rámci študentských pôžičiek.Takže minister SR verejne a nehorázne podporuje sionistickú súkromnú Sorosovu mimovládku NOS-OSF. Myslím, že týmto sa Plavčan pridal k prisluhovačom Sorosa a zrazil SNS hlboko do pásma nevoliteľnosti. P.Plavčan takto presadzuje chorú Sorosovu sionistickú ideológiu a vymýva ňou mozgy našich detí. Zneužíva na to školstvo SR. Považujem to za vlastizradu a prisluhovačstvo cudzím záujmom.

Niet sa však čomu čudovať jeho predseda - kapitán Danko aktívne navštevuje sionistické organizácie, akcie organizované Židovskou obcou, Izraelom. Pritom na žiadnej významnej Slovenskej akcii - organizovanou Maticou Slovenskou, národovcami, Slavicou... ho nevidieť. Človek uvažuje, či ide skutočne o Slovákov alebo o Židov (Chazarov) resp. sionistov?

Plavčan:

http://orsr.sk/hladaj_osoba.asp?PR=plav%E8an&MENO=peter&SID=0&T=f0
http://www.infovojna.sk/article/plavcan-problemom-je-ze-extremizmus-sa-tvari-ako-vlastenectvo
https://www.facebook.com/permalink.php?story_fbid=399783693689041&id=443847705690023