Župné voľby 2017 Politické Kauzy Hlasovania v NRSR Politické Dianie Pridať kauzu Koho voliť Kontakt


SaS tlačí na úpravu zákona v prospech mimovládok a tým podporu manipulácie občanov


Sloboda a Solidarita , Smer , Most - Híd , Obyčajní ľudia , Slovenská Národná Strana

0€

03/2017

Pomaly sa dostáva na povrch, že mimovládne organizácie financované západnými oligarchami a prevažne americkou ambasádou slúžia k organizovaniu prevratov v štátoch a kupovaniu politikov. Tým ziskávajú kontrolu nad štátom, spúšťajú privatizácie a rozpredávanie štátneho majetku pre spriaznené firmy.

Najnovším potvrdením je organizácia protestov na Slovensku, ktorá je financovaná prevažne americkou ambasádou a mimovládkami prepojenými na finančného zločinca Sorosa. Tieto mimovládky na tomto proteste zabezpečili aj tlač bilboardov s prekríženým slovenským dvojkrížom. Nie je náhoda, že aj film Únos, ktorý spúšťa manipuláciu Slovákov v presne načasovanej dobe na titulke zobrazuje slovenský dvojkríž ako niečo zlé - spôsobujúce utrpenie:Paradoxom je, že natáčanie tohto filmu podporila štátna televízia RTVS z peňazí daňových poplatníkov, ktorú vedú Maďarič (SMER), Lajčák (SMER), MIKA (nominant SMERu).

Tieto mimovládky aktuálne majú za cieľ rozpútať na Slovensku protesty a chaos. Protesty budú v blízkej dobe pribúdať. Ak sa ich zúčastníte odporúčame oslovovať a nahrávať mnohé podivné osoby, nakoľko tam býva mnoho platených protesterov hovoriacich len anglicky. Matovičove, Sulikové a Lipšicové Bonapárty nevyšli...treba skúšať znova

Petíciu za zrušenie Mečiarových amnestií predkladá mimovládka Via Iuris, ktorú financujú hlavne Sorosové organizácie a americká ambasáda:Našťastie na Slovensku je zákon, ktorý núti zverejňovať mimovládky kto a koľko im dal peňazí.
Preto výročné správy za rok 2016 mnohé mimovládky ešte nezverejnili. V roku 2016 bola najväčšia politická manipulácia v dejinách SR práve prostredníctvom mimovládok.
Dôvod je jasný, ľudia už prichádzajú na túto podlú hru na deštrukciu Slovenského štátu, jeho symbolov, histórie a majú strach, že sa Slováci dozvedia túto pravdu. Nehovoriac o tom, že tieto mimovládky vo veľkom začali podporovať aj vládne strany - SNS, SMER, Most-Híd. Súčasný zákon je v prospech Slovákov a Slovenska.

Toto chcú zmeniť členovia strany SaS: Peter Osuský, Ondrej Dostál, Zuzana Zimenová, Viera Dubačová. Nie je náhoda, že to predkladajú osoby, ktoré figurovali a figurujú v mnohých mimovládnych organizáciach financovaných cuzdími vládami a zahraničnými oligarchami.
Mimovládky, v ktorých pôsobili alebo pôsobia:
Zuzana Zimenová: M.E.S.A 10, konzervatívny inštitút M.R.Štefánika, Občan a demokracia
Ondrej Dostál: Konzervatívny inštitút M.R.ŠtefánikaPeter Osuský: Stála konferencia občianského inštitútuViera Dubačová (OĽANO):


http://www.noveskolstvo.sk/author.php?zuzana-zimenova
http://www.hlavnespravy.sk/nrsr-neziskovky-ktore-nepodaju-vyrocnu-spravu-nemaju-automaticky-zanikat/928728
http://members.chello.sk/imagine/wpage-601a.html
http://spravy.pravda.sk/domace/clanok/422717-v-bratislave-sa-pochoduje-proti-fasizmu/
http://snn.sk/news/rtvs-o-zneucteni-statneho-znaku/