Župné voľby 2017 Politické Kauzy Hlasovania v NRSR Politické Dianie Pridať kauzu Koho voliť Kontakt


Martin Barto - člen chobotnice mimovládnych organizácií, privatizácie


Kresťanskodemokratické hnutie , Nova , Sloboda a Solidarita , Obyčajní ľudia , Sme rodina

0€

03/2017

Martin Barto (poslanec NOVA-OĽANO, poradca zdtravotníctva pre SaS, v minulosti KDH). Osoba, o ktorej média mlčia avšak patrí medzi najzodpovednejšie osoby v SR za súčasnú situáciu. Jeho plat v štátnych organizáciach sa hýbal okolo 20 000 Eur/mesačne, z daní občanov SR.- od 1993 do 1995 pracoval v Slovenskej informačnej službe (SIS)
- 1999 - generálny riaditeľ v Slovenskej sporiteľni, v roku 2000 sa sprivatizovala
- 1999-2000 pracoval vo VŠŽ, presne v období keď sa plánovala privatizácia železiarni za zlomkovú hodnotu súčasnej ceny, krátko potom ju kúpili US Steel(USA)
- 2006-2010 bol viceguvernérom Národnej banky, vymenoval ho Gašparovič, práve za vlády SNS-SMER-HZDS - náhoda?!!!

V roku 1992 sa na toto všetko pripravoval v Izraeli, postgraduálne. Výber Izraela pravdepodobne nebude náhodny. Izrael neskôr aj v súčasnosti robí veľký obchod so Slovenskom. S Izraelom robil pofiderné obchody aj jeho blízky človek Lipšic (OĽANO-NOVA, KDH) spolu s Krajniakom (OĽANO-NOVA, SME rodina, KDH).

1999 - člen poradného výboru Ivana Mikloša (SDKÚ)Od roku 1998 do roku 2002 robil za Dzurindovej vlády poradcu ministrovi hospodárstva - Ľubomírovi Harachovi, neskôr Ľudovítovi Černákovi. A tým sa podieľal na najväčších privatizáciach Slovenska, opisovaných aj v Gorile. A pravdepodobne aj preto Lipšic so Sulíkom počas ich vlády v rokoch 2011-2012 nevyšetrovali privatizácie, lebo sú v nich namočení aj ich ľudia.

V roku 2000 figuroval aj v mimovládke INEKO, ktorej sponzorom je americká ambasáda a Otvorená spoločnosť finančného podvodníka Sorosa(OSI Budapest). INEKO slúžilo a aj slúži na manipuláciu verejnej mienky v prospech sponzorov, čiže USA a George Sorosa.Bol členom aj priamo Sorosovej otvorenej spoločnosti, spolu s Radičovou, Chmelom(SaS), Jurzycom(SaS) - tým sa už nechváli v životopise.
V čase, keď bol členom tejto organizácie dostali od Sorosa 36 000 000 Slovenských korún. Odmeny za privatizácie?
http://osf.sk/wp-content/uploads/2015/02/VS2006_EN.pdf

V týchto podnikoch Barto figuruje na orsr:A tu máme vrcholných ničiteľov života Slovákov, Rudolf Zajac spolu s Martinom Bartom:Nie je náhoda, že práve SaS chce zrušiť transparentnosť mimovládok o ich sponzoroch. Práve mnoho členov strán pravice: OĽANO, NOVA, SaS sú alebo boli členmi mnohých mimovládok financovaných americkou ambasádou a/alebo finančným podvodníkom Sorosom.
13.3.2017http://www.ineko.sk/euroreform/menu4_barto.htm
http://osf.sk/wp-content/uploads/2015/02/VS2006_EN.pdf
https://www.nova.sk/martin-barto
https://www.webnoviny.sk/sas-chysta-reformu-zdravotnictva-do-timu-vzali-aj-zajaca/