Župné voľby 2017 Politické Kauzy Hlasovania v NRSR Politické Dianie Pridať kauzu Koho voliť Kontakt


Uhríka stíhajú za to, že chce chrániť aj bielé deti..Pietruchovú, ktorá nazvala bielych odpadom - trestne stíhať nebudú


Sloboda a Solidarita , Smer , Ľudová Strana Naše Slovensko

0€

03/2017

Oľga Pietruchová je zamestnankyňou ministerstva práce, sociálnych veci a rodiny. Stojí na čele organizácií, mimovládok na podporu práv LGBTI, feministiek, podporu potratov... Pravidelne podporuje dúhové pochody financované americkou ambasádou a mimovládnymi organizáciami. Na propagáciu LGBTI ide zo štátneho rozpočtu ročne viac peňazí ako na propagáciu rodiny.

Pietruchová zaperlila svojim rasistickým výrokom voči bielej rase: Za víťazstvo Trumpa je zodpovedný “biely odpad”. Sú to nevzdelaní, rasistickí a sexistickí bieli muži.

Je zaujímavé, že za tento čisto rasistický výrok Pietruchová nie je trestne stíhana. Avšak keď kotlebovec Uhrík povedal v médiach, že je potrebné chrániť budúcnosť aj bielých detí – politici zo strany SaS na čele s Dostálom okamžite podali trestné oznámenie. Prečo ho nepodali aj na Pietruchovú? Tá by mala pracovať pre všetkých obyvateľov Slovenska rovnako...nielen pre menšiny..ako to robí. Aj preto, lebo žije s peňazí všetkých občanov SR.

Oľga Pietruchová je na čele spoločnosti pre plánované rodičovstvo, kde bojuje najmä za podporu hormonálnej antikoncepcie, potratov. Financovaná je z EÚ, USA ale aj Sorosových mimovládok. Úzko spolupracuje s mnohými inými feministickými organizáciami bohato dotovanými Sorosovými mimovládkami, ako sú: Aliancia žien, Inštitút rodovej rovnosti. Zhodou náhod Inštitút rodovej rovnosti vedú – žena poradcu prezidenta – Martina Bútoru – Zora Bútorová, Oľga Gyárfášová (ktorá figuruje v mnohých mimovládkach financovaných USA a Sorosom).Hormonálna antikoncepcia je riziková najmä u mladých žien a často spôsobuje infarkty, embólie, náhle úmrtia ale aj neplodnosť. Pritom na Slovensku každým rokom enormne narastá počet neplodných párov. Nie je náhoda, že aj český poslanec Andrej Babiš vo veľkom skupuje a buduje kliniky, ktoré sa zaoberajú umelým oplodnením. Okrem toho vlastní chemické závody a závody na výrobu kurčat, ktoré taktiež sú spájané so vznikom neplodnosti (hormóny v kurčatách, prechemizovaná strava). Užívanie antikoncepcie sa spája aj so zvýšeným rizikom psychických porúch.

Tutková (bojovníčka proti potratom) tvrdí, že kým druhá svetová vojna mala na svedomí 40 miliónov obyvateľov, komunizmus 100 miliónov, potraty až 50 miliónov ročne. Označuje to za najväčšiu genocídu v histórii ľudstva. Posledné štatistiky v EÚ jasne hovoria, že pôvodné Európske obyvateľstvo vymiera.

Mnohým ženám nehovoria, čo budú zažívať po potratoch. Mnohé podstatne častejšie končia v psychiatrickej starostlivosti, ich ďalšie deti majú častejšie psychické problémy. Mnohí navyše netušia, že bunky z potratov sa používajú na výrobu vakcín – a tak sa cudzia DNA dostáva do nového jedinca. Tieto skutočnosti a možné následky doteraz nie sú preskúmané. Ako reaguje telo na cudziu DNA, ako to vplýva na vznik alergií, autoimunitných ochorení. Treba si uvedomiť, že potraty sú výhodné pre potratové spoločnosti, pre výrobcov vakcín, pre farmabiznis a pre kliniky, ktoré umelo oplodňujú páry.

Propagáciou hormonálnej antikoncepcie, potratov sa stavia proti rozmnožovaniu ľudí a na stranu potratových spoločnosti a farmafiriem.
Pietruchova vyštudovala chémiu. V roku 1998 bola v politike za stranu SOP spolu so Schusterom a Kresákom (Most-Híd). Neskôr vstúpila do strany Slobodné fórum (ktorá sa spomína v Gorile). Robila poradkyňu bývalému agentovi ŠTB Budajovi. Nemyslíme si, že má adekvátne vzdelanie a skúsenosi byť na čele orgánov, ktoré vedie... Veď aj preto je sociálny systém nefuknčný na Slovensku, keď kritické sekcie vedú ľudia ako Pietruchová a Richter, ktorý je brusičom a vysokoškolské tituly získal za záhadných okolnosti.

Pietruchová s Richterom:

https://domov.sme.sk/c/3628957/olhga-pietruchova-za-nerovne-postavenie-zien-moze-aj-cirkev.html#ixzz4cnQH3XiM
http://www.gender.gov.sk/aktivity/projekty/institut-rodovej-rovnosti/
http://www.hlavnespravy.sk/olga-pietruchova-za-vitazstvo-trumpa-je-zodpovedny-biely-odpad-su-to-nevzdelani-rasisticki-a-sexisticki-bieli-muzi/857935
https://www.employment.gov.sk/sk/ministerstvo/poradne-organy/ludske-prava-narodnostne-mensiny-rodovu-rovnost-sr/vybor-rodovu-rovnost/clenky-clenovia-vyboru-seniorov.html