Župné voľby 2017 Politické Kauzy Hlasovania v NRSR Politické Dianie Pridať kauzu Koho voliť Kontakt


Kováčové milosti a krytie najväčšich slovenských zločincov


Smer , Most - Híd , Sloboda a Solidarita , Obyčajní ľudia , Ľudová Strana Naše Slovensko

0€

04/2017Zločinci: otec a syn. Neodkrývaním Kováčových milosti a riešením len Mečiarových amnestií sa robí zo zločinca obeť.

Doteraz žiadné médium neuviedlo skutočnú podstatu a priebeh kauzy Technopol. Osoby vrátane Kováča ml. a Kočnera (spojenie s vládou, aj opozíciu – viď. Kočner a Sulík) majú ochranu od štátu, bez ohľadu na to, či bola vo vláde ľavica alebo pravica.K tejto ochrane prispieva aj vysokourodzený pôvod matky Kováča, ktorá sa volala za slobodná Emília Loeblová. Loeble patrí medzi najvyznamnejšie židovské rodiny a táto hodnosť sa dedí po matke, čiže Kováč mladší má urodzený židovský pôvod. A je príbuzný mnohých vysoko postavených osobnosti aj u nás a v Európe. Či už z priamých zväzkov, mileneckých a hovorí sa aj o incestných.

O obrovskom rozmere kauzy Technopol svedčí aj nasadzovanie SIS a iných vyšetrovateľov na osoby, ktoré o tejto kauze píšu alebo pátrajú v nej. (necenzurovane.net, prezidentk.blogspot.sk). Polícia a vyšetrovacie orgány namiesto toho, aby patrali po skutočných zločincoch šikanujú obyvateľov, ktorí chcú poznať pravdu. Z naších daní kryju a napomáhajú zločinu.

Technopol bol podvodom obratý o množstvo peňazi podvodmi s kurzom a fiktívnymi firmami v réžií Michala Kováča st., ktorý zabezpečoval tento podvod cez svojho syna Michala Kováča ml., Mariána Kočnera a ostatnými ukrytými pod rúškom Kováčových milosti.Tento prípad nebol doteraz vyšetrený aj z dôvodu krytia milosťami, ktoré udelil Kováč st. Tým vlastne umožnil nevyšetrenie podvodu, ktorý spáchal spolu s jeho synom a ostatnými osobami dnes podnikajúcimi so štátom s milionovými ziskami.Od tejto akcie tieto osoby uplácajú politikov, bez ohľadu na stranícku príslušnoť. Aj to je dôvod, prečo povie ministerka Žitňanská (ktorá si svoju rodinu dosadila na vedenie väznice v Ilave a iné miesta), že to nie je možné prešetrovať. Lebo Nemecký súd tak rozhodol a iné výhovorky. Je choré, aby iný štát rozhodoval o postupe vyšetrovania podvodov, ktoré sa udiali na Slovensku a samozrejme je to nezmysel.

Vyšetrovaniu bránia jedine Kováčove milosti, ktoré kryju obrovské podvody a predstavujú vrchol zločinu a mafie na Slovensku. Zakrývajú skutočnú prvopodstatu mafiánskych základov a histórie politiky na Slovensku. Je zaujímavé, že jediný otvorene chce otvoriť Kováčové amnestie Marián Kotleba a členovia jeho strany. A je otázne, či mafia v pozadí nepracuje na pláne likvidácie jednotlivých členov Kotlebovej strany. Podľa mienkutvorných médií financovaných aj z týchto špinavých peňazí sú fašistami tí, čo chcú spravodlivosť… a naopak tí, čo podporujú tieto zverstvá – kryjú ich sú naopako označovaní ako demokrati. Nie je náhoda, že Kováčovi a jeho rodine až do smrti prispievali zo štátneho rozpočtu všetky vlády na Slovensku.


Zločinec Kováč mladší doteraz pracuje ako veľvyslanec v Thajsku:

http://prezidentk.blogspot.sk/2011/06/kauza-technopol-jej-pozadie.html
https://www.mzv.sk/ministerstvo/slovenski_velvyslanci-slovenski_velvyslanci