Župné voľby 2017 Politické Kauzy Hlasovania v NRSR Politické Dianie Pridať kauzu Koho voliť Kontakt


Kiskov syn má za manželku dcéru prezidenta Sorosovej organizácie a taktiež osobu spomínanu v Gorile


Most - Híd , Smer , Slovenská Národná Strana

0€

04/2017

Kiskov syn si zobral za ženu dcéru Sorosovej bábky na Slovensku - Rudolfa Chmela. Tá podobne ako Kiska pravdepodobne vďaka známostiam pracovala tiež na veľmi lukratívnej pozícií v Európskej investičnej banke. Rudolf Chmel spolu s Radičovou predstavujú najvyplnejšie osobnosti zahraničného vplyvu na Slovensku, cez mimovládne organizácie Georga Sorosa. Chmel aktuálne je podpredseda strany Most-Híd. Počas privatizácií mal vrcholnú pozíciu v Ruskovej strane ANO, ktorej členovia sú hlavnými aktérmi spisu Gorila.Citácia z Gorily o Chmelovi:
Malchárek ale nevie vylúčiť, že s ním o pár mesiacov nebudú opäť problémy. Rudolf Chmel - je stále neuspokojený. Snažil sa už cez Malchárka umiestniť 3 ľudí do štatutárnych orgánov štátnych podnikov. V jednom prípade mu Malchárek vyhovel, keď dal jeho človeka do dozornej rady Transpetrolu. Ďalšie 2 osoby sú v súdnom spore s energetickými podnikmi, do ktorých ich chcel Chmel presadiť a sú na ne podané trestné oznámenia. Malchárek sa smeje, že Chmel vyberá tých ľudí asi z basy. Podľa Malchárka má Chmel nereálnu predstavu, že cez týchto ľudí zarobí na stomiliónových obchodoch cca 50 mil. Sk.

Chmel namiesto toho, aby bol prešetrený za figurovanie v Gorile a pre podozrenie z páchania vlastizrady a vplyvu cudzej moci, najmä pri privatizáciach štátneho majetku - vykonáva funkciu poslanca a je platený z dani pracujúcich občanov.

Tu si môžte pozrieť ako hlasuje v NRSR Chmel:
https://www.nrsr.sk/web/Default.aspx?sid=poslanci/poslanec&PoslanecID=266&CisObdobia=6

Niečo o Rudolfovi Chmeľovi:
1990-1992 - veľvyslanec ČSFR v Maďarsku
1993-1997 vedúci Katedry maďarskej literatúry a jazyka na FF UK v Bratislave
1993-2000 prezident Open Society Foundation – Nadácie otvorenej spoločnosti (spoločnosť zločinca a finančného podvodníka Georga Sorosa)
2002-2006 minister kultúry SR
2009 - podpredseda strany Most-Híd
od 2010 podpredseda vlády SR pre ľudské práva a národnostné menšiny

Rudolf Chmel na fotke so Sorosom:Kiskov syn pracuje v zbrojnom priemysle - pre firmu Benson Oak. Tu zakladal Gabriel Eichler. Ten pracoval dlhé roky na najvyšších pozíciach Rotschildovcami ovládanej Bank of England. Soros je reprezentantom a vykonávateľom tejto rodiny. Eichler mal za úlohu sledovať a vyhodnocovať investície tejto banky do postkomunistických krajín. Zhodou náhod :) bol Eichler do roku 2001 vrcholným riaditeľom Vychodoslovenských železiarni, vtedy najväčšej továrni na spracovanie železa v strednej Európe. Dovtedy viedol najvýznamnejšie české podniky ako ČSOB, ČEZ, Česká pojišťovňa. Narodil sa v roku 1950 v Bratislave. Je viac ako jasné, že Kiskov syn toto miesto nezískal vedomosťami, ale konexiami. A takto to proste funguje. Nemáme ani predstavu o príbuzenských zväzkoch, či uz incestných, mileneckých na vrcholných miestách cez ktoré je okradaná chudoba. Podmienkou vykonavania funkcie poslanca by mala byť verejná DNA analýza, ktorá by občanom umožňovala analyzovať príbuzenské zväzky poslancov a vplyvných osobnosti verejného života.

Kramár bol na čele prvých pochodov Farskej a Straku - Protikorupčný pochod, v druhom zohral hlavnú úlohu Kiska.Možno ich spája láska k Izraelu. Kiska sa vyjadril, že by bol rád Židom, ako je Eichler, Borec...Podľa viacerých indícií nežnú revolúciu organizovala ŠTB na čele s Lorencom, ktorý sa dostal do Penty a hovorí sa, že ju aj vytvoril. Aj otec Eichlerovej a Kramárovej ženy - Konštantin Nikitin figuruje v ŠTB zväzkoch pod krycím menom Veterán.


http://www.bensonoak.com/people/gabriel-eichler
https://www.cas.sk/clanok/302004/vybuchy-v-municnych-skladoch-v-cesku-priniesli-zaujimave-odhalenie-kiskov-syn-robi-vo-vojenskom-biznise/
http://necenzurovane.net/12/gorila.html