Župné voľby 2017 Politické Kauzy Hlasovania v NRSR Politické Dianie Pridať kauzu Koho voliť Kontakt


Milionári a zahraničné mimovlády organizujú na Slovensku majdán s cieľom položiť vládu a rozpredať vodu, pôdu


Sloboda a Solidarita , Nova , Obyčajní ľudia , Most - Híd , Sme rodina

0€

04/2017

O tom, že cieľom protestov je položenie vlády a vyhlásenie úradnickej vlády prezidentom, kde si dosadí svojich ľudí sme písali tu: http://www.idemvolit.sk/911-kauza/usa-a-mimovladky-na-slovensku-chystaju-uradnicku-vladu-vedenu-zahranicnym-agentom-kiskom/ Vedia, že opozícia vládu nezostaví tak jediná cesta ako dopredať všetko štátne vrátane pôdy a vody je úradnická vláda. Mnohí poslanci a osoby ťahajúce nitkami majú pripravené pozemky v zahraniči. Po naplnení cieľa a devastácií krajiny sú pripravení sa odsťahovať.

Príebeh vzniku revolúcie plánovanej a financovanej zahraničím:
- pred 20.novembrom 2016 o Zuzane Hlávkovej zo Žiliny žiadná zmienka na internete


- 20. novembra Transparency international (mimovládka financovaná Sorosom a vedená v minulosti Beblavého ženou) zverejnila článok o Zuzane Hlávkovej - ten v ted deň a aj ďalšie prebrali všetky média. Opakovane o Hlávkovej písali najmä dennikN (podporujúci prezidenta Kisku, mimovládky a opozíciu) a taktiež SME (vlastnený Pentou, podpora najmä opozície).


- 2. decembra 2016 organizátorka Veľkého protikorupčného pochodu - Karolína Farská napíše svoj jediný a prvý blog na DennikN a zrazu sa to šíri všetkými médiami.- 8. decembra 2016 prezident Kiska vyzýva študentov, aby konali ako Hlávková.
https://www.etrend.sk/ekonomika/prezident-kiska-povzbudil-studentov-aby-konali-ako-zuzana-hlavkova.html
- stránka www.meciaroveamnestie.sk, rozhovor urobený anonymne s právnikom Peter Kubina. Ten pracuje v nadnárodnej právnickej firme Dentons, ktorú väčšinovo vlastní rodina Rothschildovcov. Riaditeľ Dentons bol prvým podporcom prezidentskej kampane Hillary Clintonovej. Kubina spolu so Žembovou (KDH, Fígeľová milenka) založili Traumaclinic s.r.o. Kubina taktiež zastupoval Čenteša, ktorý bol bábkou Radičovej (Riaditeľka Sorosovej Nadácie otvorenej spoločnosti).
- snaha zrušiť Mečiarové amnestie, čím dôjde k porušenie Ústavy SR. Za záhadných okolnosti však odmietajú zrušiť Kováčové milosti kryjúce mnoho mafiánov. Mečiarové amnestie ako inak podporila na svojom FB aj Hlávková:
https://www.facebook.com/zuzhlavkova


Ak máte informácie o Zuzane Hlávkovej, jej rodine a prepojeniach informujte nás prosím na idemvolit@idemvolit.sk Nenechajme si rozvrátiť krajinu zahraničnými agentami.
- 31.3.2017 Boris Kollár (Sme rodina, ovládaný Krajniakom a Lipšicom) podporil mimovládkami organizovaný protest:
http://www.parlamentnelisty.sk/arena/monitor/VIDEO-Kollar-podporil-protest-proti-korupcii-a-odkazal-organizatorom-Davajte-si-velky-pozor-286237
- Gorila protesty tiež organizovali ľudia blízky Lipšicovi, paradoxne Penta vtedy získala najväčší vplyv v zdravotníctve za Uhliarika (KDH s Lipšicom).


Pochod študentov má obrovskú mediálnu propagáciu. Paradoxne média, ktoré ovládajú finančné skupiny zodpovedné za korupciu v tomto štáte podporujú protest proti korupcii:).

Ďalši podporovatelia:
Maroš Kramár herec, multimilionár majúci množstvo pozemkov v Bratislave, mnohé prenajíma v najlukratívnejšich častiach. Z ničoho nič, z čistého jasna sa vynoril a začal kritizovať Danka a Kotlebu. Zrazu všetky tieto média ovládané zahraničím a finančnými skupinami ho ospevujú. Tu je vidieť tu organizovanosť. Pritom teraz demokrat, v minulosti mal nadštandardné vzťahy s komunistickou stranou. Opäkovane rečníl na komunistických zväzoch.
https://www.aktuality.sk/clanok/79697/maros-kramar-je-bohac/

Zuzana Hlávková tú začala propragovať Sorosom riadená mimovládka Transparency internetional. Transparency international navyše úzko spolupracuje s mimovládkami ako M.E.S.A 10, ktorú viedli Mikloš a Dzurinda a jej cieľom bola príprava privatizácie štátnych podnikov. Taktiež s INEKO, do ktorej najviac prispieva Sorosová Nadácia otvorenej spoločnosti. Ale aj Penta, ktorá vlastní aj denník SME - aktuálne hlavný propagátor protestov.
Tu si môžte pozrieť staršiu výročnú správu INEKA:
Zintenzívňuje sa propagácia protestu médiami:
5.4.2017:
SME:

5.4.2017