Župné voľby 2017 Politické Kauzy Hlasovania v NRSR Politické Dianie Pridať kauzu Koho voliť Kontakt


Protikorupčný pochod organizuje členka mimovládnej organizácie SDA, ktorej riaditeľom bol Poliačik (SaS)


Sloboda a Solidarita , Sme rodina , Obyčajní ľudia , Nova

0€

04/2017

Z ničoho nič, prišla Karolína Farská, 18 ročná študentka gymnázia v Dubnici nad Váhom. Prvý a svoj jediný blog uverejnila 2.12.2016 na DenníkuN (propagácia prezidenta Kisku, imigrácie, privatizácií, opozície).
Prečo svoj prvý a jediný blog napísala práve v tomto protislovenskom médiu...pre niekoho môže byť záhadou:). Krátko na to, všetky média začali tento blog preberať..taký úspech doteraz nemal ešte žiadný bloger, len Zuzana Hlávková..o tej v inej téme....aj prezident Kiska po pár dňoch začal podporovať tento Veľký protikorupčný pochod a možno preto začal zrovna pred jeho termínom vo veľkom obiehať školy na Slovensku. Aby zabezpečil, čo najväčší počet účastníkov novej nežnej revolúcie.
http://www.pluska.sk/spravy/z-domova/kiska-studentom-jasne-povedal-svoj-nazor-nasich-absolventov-ktore-zivotopisy-hadzal-do-kosa.html

Späť ku organizátorke protestu, Karoline Farskej. Tá neprišla z neznámeho sveta. Ale pôsobí v Slovenskej debatnej asociácií. Slovenská debatná asociácia je mimovládna organizácia, ktorej riaditeľom bol Martin Poliačik (SaS). SDA Je zakladajúcim členom IDEA, ktorú financujú Sorosové mimovládne organizácie, ako napr. Open society foundation (OSF):Z výročných správ SDA zistíme, že samotnú SDA na Slovensku zakladala priamo Sorosova otvorená spoločnosť, čím sa sami pýšia:
http://www.sda.sk/sites/default/files/Vyrocna%20sprava%20SDA%202009.pdfRiaditeľkou Sorosovej otvorenej spoločnosti bola Iveta Radičová, predtým Rudolf Chmel. Rudolf Chmel má dcéru, ktorá si zobrala za manžela Kiskovho syna. O tom sme písali tu:
http://www.idemvolit.sk/931-kauza/kiskov-syn-ma-za-manzelku-dceru-prezidenta-sorosovej-organizacie-a-taktiez-osobu-spominanu-v-gorile/

A čo je cieľom? Vytvorenie úradnickej vlády, kde si Kiska dosadí svojích ľudí. Potom rozpredať vodu, pôdu a ostatné štátne podniky. Na protikorupčnom pochode 18.apríla bude mnoho platených protestujúcich, mnohí budú vedieť len anglicky. Dievčatá v prvom rade sa oblečú do bielých tričiek, provokáciou sa ich polícia dotkne..a stopy krvi budú krásne vidieť na tých bielých tričkách. Fotky začnú šíriť všetky svetové média...a čo bude potom uvidíme....

Farská je len tváričkou pre média, dievčatko s prázdnym pohľadom akoby bez duše. Prázdny pohľad, bez prirodzeného úsmevu spája politikov aj oligarchiu. Dobre vyselektovaná. Skutočným organizátorom sú však americko-izraelské mimovládky. Ak máte nejaké informácie o organizátoroch z ich súkromia, rodinné zväzky. Píšte nám prosim e-mail na idemvolit@idemvolit.sk. Ďakujeme.

Podobne dopadla aj nežná revolúcia. Ktorú organizovala Charta 77 za 1 000 000 dolárov, ktoré dostala od Sorosovej Otvorenej spoločnosti. Výsledkom bolo rozkradnutie štátneho majetku, ktorí budovali naši predkovia a závislosť Slovenska na odpade zo zahraničia. Tento bankový podvodník nás chce obrať o to posledné, čo máme...Ak nechcete, aby Slovensko dopadlo ako Ukrajina nedovoľte vaším známym zúčastniť sa tohto protestu.

5.4.2017


http://afinabul.blog.cz/1703/umela-politika-posielaju-do-ulic-deti
http://tivi.cas.sk/video/2508361/studentka-gymnazia-o-protikorupcnom-proteste/
https://www.facebook.com/antisoros/photos/a.668404190005164.1073741828.668355766676673/675645229281060/?type=3&theater