Župné voľby 2017 Politické Kauzy Hlasovania v NRSR Politické Dianie Pridať kauzu Koho voliť Kontakt


Martin Klus - ako hovorca Islamskej nadácie sa postavil na obranu Islamu a dúfa v priazeň mimovládok


Sloboda a Solidarita

0€

04/2017

Martin Klus ako hovorca Islamskej nadácie odmietol tvrdenie, že mešity zvyšujú riziko teroristických útokov v krajine. Dúfa, že korporácie a tretí sektor(mimovládky) nebudú mlčky tolerovať to, ako časť politikov a radikálne naladenej verejnosti nabáda k obmedzovaniu práv a podnecuje k nenávisti v spoločnosti.
Dúfa, že slovenských moslimov nepostihne rovnaký osud ako slovenských Židov.

Reakcia Kotlebu: Pán kolega Klus, vy ste fakt plus. Ale naozaj teraz. Vieme, že plus sú dve mínus. Čo vás núti neustále obhajovať všetko protislovenské, protikresťanské. Aká vnútorná sila? Až do takej miery, že ste sa stali hovorcom islamskej nadácie. Toto je extrém. Čo vás ženie ísť proti kresťanstvu, proti tradičnej rodine, proti Európe? Lebo pre mňa je to nepochopiteľné.

Klusovi sa čudovať nemusíme, ten koná ako mu kážu jeho nadriadení. Jeho mentorom je organizátor protestov a majdánov vo svete - Pavol Demeš.


Pavol Demeš organizoval "protifašictický pochod, kde boli hanobené symboly Slovenska. Kde boli tabuľky s napísmi vyhostenia národovcov, že národovci a vlastenci sú fašisti. (čiže ak máte rád a zastávate sa svojho národa, podľa ich logiky ste fašista).Tu si môžte pozrieť video:


Tu je fotka s poradcom prezidenta Kisku - Bútorom, s ktorým stál pri nežnej revolúcií za peniaze Sorosa. Na základe tohto je pochopiteľné prečo je Klus protislovenský!!! A je nezmysel, keď si niekto myslí, že SaS je proti príjímaniu imigrantov. Celá SaS je za príjímanie imigrantov...len Sulík je proti...avšak jeden hlas nič nezmôže pri hlasovaní oproti kope hlasov ostatných.


Martin Klus prezident Rotary clubu v BB. O rotary cluboch kolujú rôzné fámy, ako aj že sú podkuspinou slobodomurárov. Je však z ich prepojení jasne dokazateľné, že členovia a vedenie Rotary clubov ovláda politiku a významné podniky na Slovensku..a hovorí sa tu o korupcií a klientelizme...


7.4.2017