Župné voľby 2017 Politické Kauzy Hlasovania v NRSR Politické Dianie Pridať kauzu Koho voliť Kontakt


Rodina Lucie a Jany Žitňanskej a prepojenie vlády a opozície


Obyčajní ľudia , Nova , Most - Híd , Smer , Slovenská Národná Strana

0€

04/2017

V médiach sledujeme divadelné predstavenia "fiktívnych konfliktov" opozície a vlády. Matovič sa tvári, že jeho nepriateľ je Fico, ale podvod jeho firmy Ficová vláda neprešetrila. V pozadí majú dohodu o neriešení vzájomných kauz a dohadzovaní kšeftov. Preto Radičovej vláda (so Sulíkom a Lipšicom) nevyšetrila gorilu a iné predchádzajúce kauzy a zlodejstvá. A preto ani súčasná vlada SMERu neprešetruje kauzy Sulíka (predaj zbraní, odpočuvací systém, predražený tender nákupu aút...). A preto žiadná doterajšia vláda neprešetrila kauzy predchádzajúcich a pokračuje rozkradanie Slovenska a jeho predaj zahraničným akcionáromy financujúcich našich politikov.

Keby sme poznali vzájomné rodinné prepojenia politikov pochopili by sme, že neexistuje žiadná opozícia. Existujú len poslanci, ktorí sú dosadení zahraničnými firmami s cieľom rozpredať Slovensko, najmä vodu, pôdu a nerastné suroviny (striebro, zlato, mastenec...).

Dnes si napíšeme o ministerske spravodlivosti Lucií Žitňanskej. Tá začinala vo viacerých mimovládnych organizáciach financovaných americkou ambasadou, Georgom Sorosom.
Príklady:
SGI - tu viedla spolu s Lipšicom (NOVA, KDH, OĽANO), Jurzycom (SaS), Miroslav Beblavý (SDKÚ, Sieť), Zuzana Wienk (Aliancia Fair play). SGI bolo financované aj INEKom (to malo vo vedení znova Jurzycu, taktiež Mesežnikova, Ivan Mikloš(SDKÚ), Brigita Schmögnerová(SDĽ). Začínala po boku Dzurindu a Mikloša vSDKÚ počas najväčších privatizácií. V roku 2013 vedela, že SDKÚ vo voľbách nemá šancu tak sa pridala na stranu Bugára, vstupila do Most-Híd. V roku 2009, keď nebola vo vláde vo veľkom kritizovala Fica. Hovorila o premrhaní miliárd EUR a potrebe prešetrenia. Na toto však zabudla a v roku 2016 sa s Ficom spojila. Zrazu ho chváli a hovorí o ňom ako o profesionálnom premierovi a odborníkovi. Drží sa Bugárovho: Charakter rozhoduje.

Žitňanska sa druhýkrat vydala, jej prvé manželstvo trvalo krátko. Z druhého manželstva má nevlastného syna Róberta Žitňanského. Jeho ženou je Jana Žitňanská. Čuduj sa svetu, tá je v Lipšicovej strane NOVA a je pravou rukou Lipšica. Aktuálne si užíva plat europoslankyne za Lipšicovú stranu OĽANO-NOVA - 15000eur/mesiac. V Lipšicovej strane NOVA je aj nevlastný syn Lucie Žitňanskej a manžel Jany - Róbert Žitňanský, prepojenie Lipšica na média: DennikN, SME.

V Lucii a Jane Žitňanskej je spojenie opozície a vlády, spojenie Lipšicovej NOVA a Ficovho zlepenca (MOST-HÍD+SNS+SMER).Lipšic a Jana ŹitňanskáLucia Žitňanská, Lipšic a PoliačikLipšicoví ľudia:
nevlastný syn Lucie Žitňanskej - Róbert, Grendel, Jana Žitňanská a samotný Lipšic

http://archiv.extraplus.sk/1320/mimovladne-pole-poorane
http://www.ineko.sk/onas/o-nas
http://www.topky.sk/cl/10/526377/Vlada-premrhala-v-korupcnych-kauzach-tri-miliardy--tvrdi-SDKU
http://www.parlamentnelisty.sk/arena/monitor/Fico-je-profesional-a-kotlebovci-su-fasisti-tvrdi-Zitnanska-285031