Župné voľby 2017 Politické Kauzy Hlasovania v NRSR Politické Dianie Pridať kauzu Koho voliť Kontakt


Protikorupčný pochod má obrovskú propagáciu v médiach, ktoré vlastnia finančné skupiny a zahraničné firmy


Obyčajní ľudia , Sloboda a Solidarita , Nova

0€

04/2017

Keď vznikne skutočný protest ľudí proti oligarchom, pánom a ostatným zločincom...tak o takomto proteste bude v médiach počuť len v zlom.

Ak však zahraničné média píšu o proteste "vraj občanov bez politických a zahraničných konexií" každý deń, opakovane - aby sa nezabudlo...tak môžte byť presvedčení o tom, že tento protest je organizovaný nie občanmi, ale práve oligarchiou, pánmi a zahraničím.

A o tom, že to podporuje aj vláda (proti ktorej je protikorupčný protest) svedčí aj to, že vybavili 4 vlaky v deň protestu zadarmo do Bratislavy:)

Od úvodu robí protikorupčnému pochodu najväčšiu reklamu DenníkN, ktorý je protislovenský orientovaný a proamerický. Aktéri protestu sa dostali do povedomia vďaka tomuto denníku.

Aj Hríbov týždeň robí obrovskú kampaň tomuto protestu:
15.4.2017
Hospodárske noviny - titulná strana


DennikN


Topky.skNajväčšie facebookové skupiny podporujúce najmä opozíciu tiež opakovane tesne pred termínom protestu zintenzívňujú reklamu tomuto protestu:

Výsmech voličom/počet likov: 25 000/ 16.4.2017Hanbím sa za Vládu slovenskej republiky /40 000 likov/ 15.4.2017:17.4.2018 vo všetkých médiach vlastnených finančnými skupinami je propagovaný veľký protikorupčný protest. Kramár sa stal modlou...no jeho žena pracujúca u Boreca, ktorý bol jej spolužiakom...to korupcia podľa Kramára nie je?:)
SME.sk


hospodárske noviny


samozrejme dennikN, ktorého majitelia a redaktori sa považujú za spoluorganizátorov


a proamerický a protislovenský .týždeň