Župné voľby 2017 Politické Kauzy Hlasovania v NRSR Politické Dianie Pridať kauzu Koho voliť Kontakt


Galko sa vyhráža súdnymi žalobami


Sloboda a Solidarita

0€

05/2017

Od Galkovho právnika sme dostali výzvu na upustenie od protiprávneho konania týkajúcu sa článku o jeho predaji útočných zbraní vzor 58 v počte vyše 90 000 kusov. Ak článok do 10 dní nestiahneme Galko sa vyhráža súdnou žalobou.

Článok na našej stránke sa zobrazil ako prvý pri zadaní slov do google: zbrane galko, galko predaj, galko samopale. To a aj počet zdieľaní a videní bolo evidentne nočnou morou Galka. Markíza o tomto predaji robila reportáž, kde viacerí predajcovia zbraní sa vyjadrili, že za tú cenu ako Galko predal zbrane by ich kúpili bez problémov vo väčšom množstve.Stále ostáva neznámou, kde tých 90 000 samopalov skončilo. Ak by mal Galko aspoň trošku svedomia, namiesto súdnych žalob by bolo vhodné, keby sa chodil modliť do kostola niekoľkokrát do týždňa a modlil sa za stratené životy následkom týchto 90 000 samopalov.

Narozdiel od Galka nežijeme z platu občanov, ale tiež patríme medzi ťuťmákov, ktorí na menedžérov z SaS musia pracovať 200 hodín a viac mesačne. Z tohto dôvodu nemáme za potreby sa s individuami tohto typu vláčiť po súdoch. V každom prípade súd by sme vyhrali vzhľadom na informácie dostupné z viacerých zdrojoch. A táto žaloba a celá medializácia okolo nej by položila celú SaS.