Župné voľby 2017 Politické Kauzy Hlasovania v NRSR Politické Dianie Pridať kauzu Koho voliť Kontakt


Fico sa spojil s Dzurindom na ochranu americkej televízie Markíza


SDKÚ , Smer

00€

05/2017

V roku 1998 v čase vlády Mečiara boli Fico a Dzurinda podľa wikileaks vybratí americkou ambasádou a mimovládkami ako budúci vládcovia v SR.
V tom roku sa postavili na ochranu americkej televízie Markíza Fico a Dzurinda. Dvaja demokrati bojujúci po boku za budúce krásne demokratické Slovensko. Odvtedy sme vďaka ním prišli o takmer všetky Slovenské podniky (Gorila) a boli sme rozkradnutí a zadĺžení. Už v tom roku ako prvý začinal Dzurinda rozprávať o základných ľudských právach, ktoré sa dnes vzťahujú len na menšiny... Rozpráva o práve na neskreslené, necenzúrované informácie (To už dnes vďaka ním je zrušené, kontrola a sledovanie obyvateľstva je väčšie ako za komunizmu).

Američania si ako bielého koňa vybrali Ruska, ktorý bol neskôr jedným z hlavných aktérov kauzy Gorilla.

Markíze taktiež ďakujeme za splnenie manipulácie občanov pre zahraničný cieľ. Týmto vystúpením si Fico s Dzurindom zabezpečili zúžené vysielanie Markízy len o nich. Markíza vytvorila fiktívny boj dvoch rivalov, ktorí mali odlišný program. Tak, aby títo dvaja získali, čo najširší dav s rôznými názormi. A ako vidíme takmer po 20 rokoch, úplne sa im to podarilo.Z Ficovho prejavu: Ak ide o ochranu Ústavnosti a demokracie politické strany nesmú pozerať na to aký majú program, či je to pravicový, ľavicový alebo liberálny. (po 20 rokoch Fico pri schváleni protiextremistického zákona, ktorý ľudí trestá a úväzňuje za názor..sme svedkami s akým podvodníkom máme dočinenie). Navyše Fico vtedy vystúpil voči Mečiarovi, neskôr sa s ním spojil pri zostavení vlády:)