Župné voľby 2017 Politické Kauzy Hlasovania v NRSR Politické Dianie Pridať kauzu Koho voliť Kontakt


Monika Flašíková Beňová - liberálka, ktorá je potomkom agentov ŠTB a komunistov perzekujúcich Slovákov


Smer , Sme rodina

0€

05/2017

Beňovej matka Zlatica Vallettová robila v ŠtB sekretárku, neskôr bola ekonómkou Smeru. Vznik a začiatky strany SMER podporila Beňovej matka na tu dobu obrovskou sumou 100 000 SK.

Jej dcéra, podpredsedníčka Smeru Beňová, popiera, že by mohlo ísť o tzv. fiktívne darcovstvo. "To v žiadnom prípade," tvrdí Monika Beňová. "Moja mama darovala peniaze strane, v ktorej je jej dcéra podpredsedníčkou," dodala europoslankyňa, ktorá sa nehanbí ani za pôsobenie svojej matky v ŠtB. Otec Moniky Flašíkovej Beňovej mal vyššie postavenie v ŠTB, pracoval na oddelení boja so zahraničným nepriateľom.
Podobne aj manžel Beňovej je jedným zo zakladateľov SMERu. Monika začala paktovať s Flašíkom ešte keď ten spolupracoval a robil kampane HZDS. Mnohí hovoria, že to Beňa psychicky položilo, ten neskôr zomrel.

Treba pripomenúť, že Beňovci-Flašíkovci majú veľmi blízke vzťahy s Borisom Kollárom. S tým ich spája spoločné židovské vierovyznanie a záujem o Kabalu.Prenasledovanie kresťanov ŠTB, ktorými členmi boli rodičia Beňovej môže súvisieť aj so kabalistickým vierovyznaním, čoho dôkazom je aj táto fotka Beňovej, na ktorej je židovský kabalistický svietnik.ŠTB bola zločinecká organizácia praktizujúca mnohé protiľudské spôsoby mučenia, útlaku a potláčania ľudských práv a slobôd. Nepohodlní ľudia boli perzekuovaní, prenasledovaní...taktiež ľudia kresťanského vierovyznania vrátané ich potomkov nemohli navštevovať vysoké školy, mať lepšiu prácu...

Vypočúvanie, zastrašovanie, sledovanie, falošné obvinenia, ale aj odvádzanie ľudí do pracovných táborov. Rovnako tak psychický teror voči "nevhodným osobám", vyhrážanie sa postihmi voči deťom či všadeprítomné zákazy.
Nad tým celým držal patronát aparát zložený odhadom českého Ústavu pre štúdium totalitných režimov z 15- až 17-tisíc pracovníkov, ktorému pomáhalo v rôznych obdobiach od 15- do 100-tisíc agentov a donášačov. ŠtB viedla rozsiahle záznamy o svojej činnosti. Veľká časť bola skartovaná. Medzi ďalšie formy mučenia patrilo obmedzovanie stravy, tekutín a spánku, fyzické týranie údermi, či dokonca zásahy elektrickým prúdom na citlivých miestach tela a psychické týranie v podobe vyhrážok, ktoré sa týkali aj členov rodín vypočúvaných osôb.

Paradoxom je, že Beňova je členom mnohých liberálnych organizácií. Mnohí členovia ako Mihály (propagácia drog, omámnych látok, anarchie), Havran (v minulosti opakovane útočil na Slovákov, zosmiešňoval národných hrdinov) spolu s Beňovou sú súčasťou viacerých týchto spolkov. Často sa zúčastňujú spoločných akcií aj s Chmelárom, Biháriovou (ľudia proti rasizmu, vedie mnoho mimovládok).Zaujímavé je, že týmto bojovníkom za slobodu nevadia praktiky ŠTB a podobných zločineckých organizácií a pohrobkov tohto režimu podporujú.

Beňová si pomaľučky začína robiť kampaň na županku a jej vyjadrenia v médiach pribúdajú. Jej europoslanecký plat vyše 15 000 Eur mesačne jej asi nestačí. Treba pripomenúť jej podporu imigrácie, LGBTI, islamizácie.


Zaujímavý komentár k textu: ŠtB bola štát v štáte, dostávala utajený ročný finančný balík zo štátneho rozpočtu ako jedno celé ministerstvo, pomáhala vybraným najvyšším funkcionárom KSČ pašovať oboma smermi v diplomatickej "bagáži" celé kufríky diamantov a rôznych valút, časť išla do súkromných vrecák súdruhov, časť na špeciálne akcie, časť pre informátorov, konfidentov, väčšia časť pre priekupníkov a pre vexlákov, ktorí pracovali vlastne pod tichou ochranou strany, len formálne proti nim občas urobili razie a zatvorili na chvíľu tie najmenšie ryby. ŠtB nikomu nemusela skladať účty z toho, ako nakladala so štátnymi stámiliónmi. Mnohí Štb-áci si preto zvykli žiť na vysokej nohe po vzore ich najvyšších komunistických ochrancov. Mali aj informácie od ich ekonomickej rozviedky, ktorá výrobná a obchodná činnosť zaručene vynáša. Pri rozdelení ČSFR sa oddelenia ŠtB od najvyšších v Prahe a v Bratislave po krajské a okresné oddelenia, opäť bez akejkoľvek kontroly, "museli kamarátsky rozdeliť a podeliť" o stámilióny korún, z ktorých niektorí začali podnikať, sponzorovať novovznikajúce "ich" politické strany s prevažnou členskou základňou z bývalých komunistov, niektorí si kúpili a zrekonštruovali zámky, napríklad pri Ostrave, ako miesto ich budúcich spoločných "seáns". Asi aj tu treba hľadať tiež pôvod prvých stotisícov, darovaných niektorej strane od Valletovcov - Beňovcov, za čo kynie nehynúca vďaka a nehynúce funkcie.


https://www.sme.sk/c/702314/poslanci-spolupracu-sme-nepodpisali.html
http://www.chelemendik.sk/Zo_zakulisia_StB__363370668.html
http://www.topky.sk/cl/10/1511971/Historik-o-hrozach-v-komunistickych-vazniciach--StB-mucila-aj-elektrickym-prudom
https://www.cas.sk/clanok/67430/benovej-matka-darovala-smeru-100-000-korun/
https://domov.sme.sk/c/4883144/belousovova-flasikova-je-dcerou-estebaka.html