Župné voľby 2017 Politické Kauzy Hlasovania v NRSR Politické Dianie Pridať kauzu Koho voliť Kontakt


Sulíková prvá manželka bola v dozornej rade nemocnice, ktorú vlastní Penta


Sloboda a Solidarita

0€

07/2017

Sulíkova prvá manželka sedela v dozornej rade nemocnice ktorá patrí Pente - a Sulík "bojuje" proti finančným skupinám. Bolo to práve za vlády Ivety Radičovej v rokoch 2010-2012, kedy Penta výrazne prehĺbila svoj vplyv v zdravotníctve vďaka Ivan Uhliarikovi (KDH, Lipšicov spolustranník). Ivan Uhliarik bol nazývaný aj Pentliarik. A práve v začiatkoch Radičovej vlády bol Sulík predsedom parlamentu.
Práve počas vlády Radičovej prebiehali Gorila protesty proti Pente. Týchto protestov sa zúčastňoval aj Matovič (ten za Radičovej vlády sedel v parlamente a bol členom strany SaS).

Suliková druhá a súčasná partnerka Alexandra Šikrhová je dcérou Jozefa Šikrhu, ktorý vlastnil nebankovku SUN. Tá obrala ľudí o milióny, za čo bol odsúdený. V týchto spoločnostiach figurovala aj Sulíková partnerka Alexandra.
Písali sme o tom tu.
http://www.idemvolit.sk/559-kauza/sulikova-partnerka-posobila-v-nebankovke-ktora-obrala-ludi-o-miliony/

Sulík ostro bojuje proti migrantom v nemeckej televízii, a mesiac na to sa stretne s p. Orlovským - predsedom nadácie otvorenej spoločnosti (Sorošova nadacia) a diskutuju o spolupráci. Orlovský osobne organizoval pochod v Bratislave "Refugess welcome"/Útečenci ste vítaní/. Paradoxom ostáva, že celá rodina Orlovského žije v USA.