Župné voľby 2017 Politické Kauzy Hlasovania v NRSR Politické Dianie Pridať kauzu Koho voliť Kontakt


Sex na verejnosti pred očami okoloidúcich detí – financované vládou!


Smer , Slovenská Národná Strana , Most - Híd , Obyčajní ľudia , Sloboda a Solidarita

200 000€

09/2017

Dve ženy Roni Katz z Nemecka a Izraelka Bar Altaras nahé na verejnom priestranstve prezentovali lesbický sex, pred verejnosťou zahalený názvom Praktiky lásky - čo je aj názov tohto dekadentného predstavenia za ktorým je divadlo Nástupište 1-12.
Na túto obscénnosť bolo podané trestné oznámenie – podľa polície je všetko v poriadku, musí byť keď druh tohto umenia podporuje aj ministerstvo kultúry, ktorému šéfuje Maďarič SMER-SD, ktorý sám v tom vidí umenie.
Na fotke v pozadí vidieť deti na kolieskových korčuliach.

Roni Katz z Nemecka a Izraelka Bar Altaras


Tento súbor Nástupište 1-12 je štedro financovaný, bez mála 200 000 EUR dostali z ministerstva kultúry pod vedením Maďariča SMER-SD.


Kultúrny cieľ nielen tejto tretej Ficovej vlády: financovanie LGBT, gender, divadiel ako Nástupište 1-12, Štúdio tanca... pretlačiť do podvedomia spoločnosti, že toto je normálne, bežné a týmto spôsobom zlikvidovať akékoľvek morálne hodnoty spoločnosti. Veď pozrime na západ je ďaleko pred nami, už aj v Čechách pokročili.http://www.hlavnespravy.sk/policia-uz-rozhodla-o-predstaveni-praktiky-lasky-v-ktorom-vystupovali-nahe-zeny-v-topolcianskom-podchode/1128390
http://www.hlavnespravy.sk/minister-kultury-vyjadril-podporu-topolcianskemu-umeleckemu-centru-ktore-celi-trestnemu-stihaniu-za-vytrznictvo/1093428
https://dennikn.sk/837068/na-nahe-umelkyne-z-topolcian-podali-trestne-oznamenie-policia-zistuje-ci-neslo-o-vytrznictvo/
http://www.crz.gov.sk/index.php?ID=114395&search=N%C3%A1stupi%C5%A1te+1-12+&fulltext_search.x=19&fulltext_search.y=11