Župné voľby 2017 Politické Kauzy Hlasovania v NRSR Politické Dianie Pridať kauzu Koho voliť Kontakt


Mala líderka Matovičovej Oľano príbuzných agentov ŠTB?


Obyčajní ľudia , Nova

0€

11/2017

Vyštudovaná herečka Veronika Remišová začínala svoju kariéru ako dramaturgička a režisérka. Neskôr bola vyškolená v EÚ v útvare, kde je školená väčšina eurohujerov. Podobných agentov školila kedysi Moskva vo svojej MGIMO v čase ZSSR...dnes už ZSSR nie je, ale je pakt s podobnými cieľmi s názvom EÚ. Po vyškolení tam Veronika aj pracovala a jej manžel Milan Remiš zarábal na eurofonoch, prečo by aj nie...keď mal informácie z prvej ruky.

Toto o sebe píše na stránke firmy Papageno a tými skúsenosťami myslí Veroniku: Poskytujeme konzultačné služby pre verejnú správu, mimovládne organizácie, výskumné a vzdelávacie organizácie i súkromné podniky. Spoločnosť sa zameriava na problematiku Európskej únie a eurofondy. Členovia nášho tímu strávili dlhé roky na rôznych pracovných pozíciách v priamo Bruseli, a majú preto neopakovateľné skúsenosti a znalosti.

Remišová pochádza zo Žiliny, jej mama bola vychovávateľka v cirkevnej škole. O otcovi aj súrodencoch Remišová mlčí. Za slobodna sa volala Belošovičová. S priezviskom Belošovič sa nachádzajú 2 osoby v zväzkoch agentov štb. Prvý je Ladislav Belošovič zo Žiliny, narodený 1910. Remišová je narodená 1976. Že išlo o otca nemožno vylúčiť, i keď skôr pripada do úvahy napr. starý otec. Ten pracoval ako informátor - udavač. Skôr do úvahy pripadá druhá osoba - Roland, lekár - zväzok bol v Čadci. Ten bol vysokopostaveným dôvoreníkom ŠTB.
Na otázku s e-mailom Veronika neodpovedá, ak viete viac napíšte nám alebo jej. Kontakt na nás:
idemvolit@idemvolit.sk a kontakt na Remišovú: veronika_remisova@nrsr.sk.
https://www.kurzy.sk/vzdelavacie-spolocnosti/20459/papageno-s-r-o-bratislava
http://www.upn.gov.sk/regpro/zobraz.php?typ=kraj&kniha=93&strana=127&zaznam=95949