Župné voľby 2017 Politické Kauzy Hlasovania v NRSR Politické Dianie Pridať kauzu Koho voliť Kontakt


Kollárové Fun rádio dostalo obrovské dotácie za Ficovej vlády


Smer , Sme rodina

2 000 000€

15/2015

Po analýze ziskov spoločností Borisa Kollára z roku 2014 je možno konštatovať, že drvivá väčšina jeho spoločností je v strate, alebo preukazuje minimálny zisk. Podľa Centrálneho registra zmlúv totiž spoločnosť Borisa Kollára FUN MEDIA GROUP a.s. dostala za rok 2015 na štátnych zákazkách takmer 2 mil. EUR! Čo predstavuje 1/3 všetkých tržieb v porovnaní s rokom 2014.


Tieto zákazky sú primárne na propagáciu a propagandu SMERu pred voľbami financovanej cez eurofondy! Poslednú takúto zmluvu podpísal šéf úradu vlády a Ficova pravá ruka Igor Federič (27mička na kandidátke SMERu) 4. decembra za sumu 300 000 EUR !

Väčšina peňazí, ktoré SMER takto nalial do Kollára asi ani nebudú zdanené, keďže Boris Kollár pri tržbách v miliónoch platí dane vo výške pár tisíc eur! V roku 2014 štát dal FUN MEDIA GROUP a.s. skoro 600 tis. na zákazkách a za to dostal na dani 3 551 EUR!

Kto mu môže zabezpečiť to, že FUN MEDIA GROUP nemusí platiť dane? Asi len SMER.
SMER si cez Kollára kúpil jeho proti-utečeneckú propagandu na Facebooku, kde Boris otvorene podporuje Fica a ďakuje mu. Takto sa postaral o zvýšenie preferencií SMERu pred voľbami. Boris Kollár má ale v jednej veci úplnú pravdu a to v tom, že mu nejde o to, aby sa dostal ku korytu. A to preto, lebo pri tom koryte podľa týchto čísel už minimálne od roku 2014 je spolu so svojou rodinou SMER!
http://magat.blog.pravda.sk/2016/01/10/preco-fico-financuje-borisa-kollara/