Župné voľby 2017 Politické Kauzy Hlasovania v NRSR Politické Dianie Pridať kauzu Koho voliť Kontakt


Aj riaditeľ Kollárovho Fun rádia Patrik Ziman má byt v Bonaparte a prepojenia na Bašternáka


Sme rodina , Smer , Nova , Obyčajní ľudia

0€

07/2016

Skupinu Bašternákových priateľov dopĺňa riaditeľ Fun rádia Patrik Ziman, ktorý má s „malým Lackom“ lukratívny štátny poľovný revír Rakytov. Presnejšie, Ziman je predsedom spolku, ktorý sídli na adrese podnikateľa Bašternáka. V Bonaparte sa Zimanovi ušiel byt na prvom poschodí.
Ziman je aj prezidentom Asociácie nezávislých rozhlasových a televíznych staníc (ANRTS).
Smiley face

Taktiež na základe týchto prepojení nie je náhoda, že Kollárové Fun rádio dostalo najväčšie dotácie za Ficovej vlády v podobe niekoľkých desiatok miliónov EUR. Taktiež Kollárové firmy dostali viaceré eurofondy, ktoré im neprináležali.
http://www.idemvolit.sk/307-kauza/milióny-aj-pre-kollarov-fun-media-group//

A už úplnym paradoxom je aj prepojenie Kollárovej strany SME Rodina na pravé ruky Lipšica: Milan Krajniak, Peter Pčolinský.

Ziman alebo Kollár by sa mohli vyhovárať, že o svojich prepojeniach na Bašternáka nevedeli. Jednoduchší človek tomu uverí. Avšak Ziman je riaditeľom Kollárovho rádia vyše 5 rokov. Čiže poznať sa museli veľmi dôverne. Navyše aj Kollár je dobrý známy Bašternáka, o čom svedčia aj mnohé ich spoločné fotky.


Fun rádio vlastnil oficiálne do volieb 2016 Boris Kollár. Po voľbách ohlásil jeho predaj. Avšak to nevylučuje, že predaj mohol byť fingovaný a rádio prepísané na nejakého bieleho koňa.
Už dávnejšie sme písali, že:
Fun Mobile a.s. so sídlom na Lešková 5 v Bratislave, zmenila štruktúru svojej firmy koncom januára 2016. Samozrejme z dôvodu, že Kollár vstupuje do politiky a nemôže byť na riadiacich funkciách. Preto mnohé jeho firmy postihli zmeny už v auguste 2015.
Zaujímavou osôbkou tu je Ing. Vladimír Brodňan. Ten ukončil pôsobenie v dozornej rade v rovnaký deň ako Kollár - 27.1.2016, predtým tam obaja pôsobili spolu.
Vladimír Brodňan do roku 2005 figuroval vo Falcku aj v poisťovni Dôvera.
http://www.idemvolit.sk/406-kauza/boris-kollar-a-jeho-prepojenia-cez-osobu-brodnana-na-pentu/http://medialne.etrend.sk/radia/medialni-lidri-generalny-riaditel-fun-radia-patrik-ziman.html
http://www.funradio.sk/clanok/27742-fun-radio-je-na-cele-slovenskeho-medialneho-trhu/
http://www.idemvolit.sk/568-kauza/chobotnica-v-bonaparte-kocner-fun-radio-kalinak-basternak-%C4%8Eurkovsky/