Župné voľby 2017 Politické Kauzy Hlasovania v NRSR Politické Dianie Pridať kauzu Koho voliť Kontakt


Ministerstvo zamestnáva milovníčku LGBTI a zároveň rasistu


Smer

0€

11/2016

Oľga Pietruchová je zamestnankyňou ministerstva práce, sociálnych veci a rodiny. Vedie propagáciu LGBTI (lezby, homosexuáli, transexuáli, intersexuáli, bisexuáli). Na propagáciu LGBTI ide zo štátneho rozpočtu ročne viac peňazí než na propagáciu rodiny.

Najnovšie Pietruchová zaperlila svojim rasistickým výrokom voči bielej rase: Za víťazstvo Trumpa je zodpovedný “biely odpad”. Sú to nevzdelaní, rasistickí a sexistickí bieli muži.

Oľga Pietruchová svoje kontroverzné tvrdenie napísala v debate na sociálnej sieti facebook . Jej ideologický “kamoš” Michal Havran zverejnil status, v ktorom sa zamyslel nad príčinou víťazstva Donalda Trumpa v amerických prezidentských voľbách. Podľa Havrana za to môže zlá sociálna situácia chudobných Američanov.

Oľga Pietruchová je známa podporou takzvanej juvenilnej justície tj. odoberanie detí biologickým rodičom, často za rôzne banality. Je taktiež zástankyňou potratov a podporuje aj LGBTI extrémistov, ktorí každoročne polonahí pochodujú po uliciach slovenských miest. Je preto otázne či je táto osoba hodná zastupovať Slovensko prostredníctvom postu na ministerstve, navyše po týchto kontroverzných vyjadreniach na adresu mužov bielej rasy.


http://www.hlavnespravy.sk/olga-pietruchova-za-vitazstvo-trumpa-je-zodpovedny-biely-odpad-su-to-nevzdelani-rasisticki-a-sexisticki-bieli-muzi/857935