Župné voľby 2017 Politické Kauzy Hlasovania v NRSR Politické Dianie Pridať kauzu Koho voliť Kontakt


Dôvodov na zrušenie Kotlebovcov je viacero


Obyčajní ľudia , Smer , Slovenská Národná Strana , Most - Híd

0€

05/2017

Od vzniku novej vlády, to je marec 2016 opakovane deň, čo deň počúvame o fašizme, holokauste, Kotlebovi, zelených tričkách. Že Slovensko je viac zadĺžené, rozpredané, ľudia viac pijú a trpia väčším počtom psychických porúch z dôvodu ťažkých životných podmienok...ale my musíme riešiť holokaust Židov. My sme Sloveni, tých bolo v 2. svetovej vojne zabitých násobne viac ako Židov, vyše 40 miliónov. Prečo neriešime holokaust Slovenov a naše odškodnenie?

Tieto voľby ukázali, že neexistuje opozícia, pravica, ľavica, národna, nenárodná strana. Pretože v pozadí týchto strán sú tie isté osoby a finančné skupiny. Obzvlašť zaujímavé je, že média a teda informácie ovládajú deti a pohrobkovia komunistov a bolševikov. Spájanie sa všetkých aj tých nespojiteľných proti Kotlebovi pravdepodobne bude dôkazom toho, že on kúpiteľný nebude.

Pretože ak by vláde vadil fašizmus tak by v prvom rade zakázala výrobky pozostatkov nacistickej firmy I.G.Farben, ktorá prevádzkovala koncentračné tábory v rátane Oswienčimu. I.G.Farben nezanikla, ani nie je perzekuovaná...ale len sa rozdelila na tri firmičky: BASF, HOECHST a BAYER. Tieto tri firmy predávajú vo svete milióny výrobkov a zisk ide pohrobkom nacizmu.Taktiež súčasná veľkosť EÚ nie náhodou pripomína veľkosť Hitlerovej nacistickej ríše.Veľký protikorupčný pochod nesplnil svoj cieľ. Napriek miliónom investovaným do reklamy v každom médiu, tv, novinách..prišlo len smiešných približne 4000 ľudí. Cieľom bolo vytvoriť úradnickú vládu vedenú milovníkom USA a možno aj bábkou USA - Kiskom. Kiska by si vytvoril vládu zo svojich a došlo by k predaju vody a vodných zásob, pôdy a dopredaniu všetkého cenného, vrátane nerastných nálezisk.

Podľa neoficiálnych zdrojov sa preferencie Kotlebovej strany hýbu na úrovni 30% a majú tendenciu rásť. Stranu v tejto podobe nemožno ponechať. Pretože by mohla v priebehu volieb v ústrednej volebnej komisií sčítavať hlasy, dohliadať na spočítavanie. Túto možnosť majú len strany, ktoré boli v minulom volebnom období v parlamente. Za súčasných podmienok, by Kotlebovci mohli dohliadať na kontrolu. Ak však vytvoria novú stranu..túto možnosť stratia. Ústredná volebná komisia má ešte jednú zaujímavú funkciu a tou je sčítavanie hlasov v zahraničí pracujúcich Slovákov. A tých je vyše 300 000. A ich hlasy dokážu rozhodnúť samotne o vstupe strany do NRSR. Počas volieb v roku 2016 padol informačný systém na približne pol hodinu. Kotlebová strana pred pádom mala 14%...po páde 8%. Čo sa stalo nevie nik...lebo v ústrednej komisií boli len štandardné strany....Keby tam bol Kotleba, nemohli by si to dovoliť..a keď vytvorí novú stranu...tá to nebude môcť kontrolovať. A keby mal Kotleba tých 14% k Ficovmu zlepencu by sa musel pridať buď SaS, OĽANO alebo Kollár a to by ľudia boli ešte viac prekvapení:)

Každému je jasné, že ak by Kotlebova strana urobila nejaký finančný podvod do pár dní je trestne stíhaná...to pre ostatné strany neplatí. O čo nám tu teda ide?:)