6 palcový Ročníka Európskeho Štýlu Kovový fotorámik Obrazových Rámov s Kamene MPF069 6 palcový Ročníka Európskeho Štýlu Kovový fotorámik Obrazových Rámov s Kamene MPF069 6 palcový Ročníka Európskeho Štýlu Kovový fotorámik Obrazových Rámov s Kamene MPF069 6 palcový Ročníka Európskeho Štýlu Kovový fotorámik Obrazových Rámov s Kamene MPF069 6 palcový Ročníka Európskeho Štýlu Kovový fotorámik Obrazových Rámov s Kamene MPF069 6 palcový Ročníka Európskeho Štýlu Kovový fotorámik Obrazových Rámov s Kamene MPF069

6 palcový Ročníka Európskeho Štýlu Kovový fotorámik Obrazových Rámov s Kamene MPF069

€18.44
Skladom
w1207

Štítky: rám fotografie na stenu, rám fotografie more, rám láska, rám foto, rám pictur, rám na stenu, fram foto, foto lano, rám drevo, európska rám.

 • Štýl: Európa
  Kovové Typ: Zliatiny
  Názov Značky: Yakri
  Tvar: Rectangle
  Balenie Typ: Jednej snímky
  Materiál: Kov
  Číslo Modelu: MPF069
  Druh: Foto Rámček
  s picture card: No

  Kovový Fotorámik ,Kovový, Rám Obrazu ,Kovové Fotografie Rám ,Nerez Foto Rámček

  (1) Naše štýlové kovové foto rám je vyrobený z vynikajúcu kvalitu kovového materiálu, je vysoko leštené hrany ,elegantné a módne .Ako kovový fotorámik zobraziť svoje cenné spomienky a dať im čestné miesto vo vašej domácnosti s jedným z týchto krásne.

  (2)Tento elegantný kovový fotorámik by vynikajúci darček a je ideálny pre zobrazovanie rodinné portréty, obrázky z dovolenky a svadobné fotografie.to môže mať svoje obľúbené fotografie na dlhý čas a nemal hrdze .

  (3) Tieto kovové foto rámy majú jemné, čierne, zamatový pocit textílie zálohovanie a predné sklo na ochranu vášho pictureis ,ako kovové foto rámy sú ideálne na obdiv si obľúbené fotografie v tejto sofistikovaný, obdĺžnikové, striebra, pozlátený rám.

  (3) Packging : bublina taška + pekné darčekové krabice.

  (4)

  Tento 6-palcový kovový fotorámik opatrenie 17.5*13,5 CM ,môže mať 15*10 CM (4"x6") veľkosť fotografií , netto hmotnosti o: 0.46 KG

 • Recenzie (0)

  Napísať recenziu

Súvisiace produkty