Umývanie auta 12V Auto Podložka Pištole Čerpadla vysokotlakový Čistič Starostlivosť o Vozidlo Prenosné práčka Elektrické Čistenie Automatické Zariadenie Styling Umývanie auta 12V Auto Podložka Pištole Čerpadla vysokotlakový Čistič Starostlivosť o Vozidlo Prenosné práčka Elektrické Čistenie Automatické Zariadenie Styling Umývanie auta 12V Auto Podložka Pištole Čerpadla vysokotlakový Čistič Starostlivosť o Vozidlo Prenosné práčka Elektrické Čistenie Automatické Zariadenie Styling Umývanie auta 12V Auto Podložka Pištole Čerpadla vysokotlakový Čistič Starostlivosť o Vozidlo Prenosné práčka Elektrické Čistenie Automatické Zariadenie Styling Umývanie auta 12V Auto Podložka Pištole Čerpadla vysokotlakový Čistič Starostlivosť o Vozidlo Prenosné práčka Elektrické Čistenie Automatické Zariadenie Styling Umývanie auta 12V Auto Podložka Pištole Čerpadla vysokotlakový Čistič Starostlivosť o Vozidlo Prenosné práčka Elektrické Čistenie Automatické Zariadenie Styling

Umývanie auta 12V Auto Podložka Pištole Čerpadla vysokotlakový Čistič Starostlivosť o Vozidlo Prenosné práčka Elektrické Čistenie Automatické Zariadenie Styling

€36.01 €21.61
Skladom
w1224

Štítky: 12v auto podložka, mini podložka, zbraň striekajúcej vode, šípka tip, umývanie auta tlakový čistič, auto podložka, auto power umývanie, 12v prenosné tlakové umývačky, umývačky vysokotlakové vodné čerpadlo, auto čistenie 10.

 • Názov Značky: ČERVY
  Vodné Potrubia Dĺžka: 5-10m
  Rozhranie Materiál: Zliatiny
  Pôvod: CN(Pôvodu)
  S Vodné Fajky: Áno
  Rukoväť Typu: prst grip
  Materiál Telesa: Zliatiny
  Tryska Materiál: Zliatiny
  Vodné Sprej Typ: Stĺpec Vody

  Umývanie auta 12V Auto Podložka Pištole Čerpadla vysokotlakový Čistič Auto Starostlivosti Prenosné práčka Elektrické Čistenie Automobilov Zariadenia

  Funkcia:

  12V DC membránové čerpadlo.Čerpadlo je vybavené tlakový spínač.Ak chcete prepnúť na výstupe potrubia je uzavretá, motor sa automaticky preruší napájanie a prestať pracovať.

  Vysoké náklady na výkon.Umývačky prijíma DC 12V napájanie dizajn, ktorý môže byť použitý priamo na vozidle, ktoré je pohodlné, praktické, bezpečné a spoľahlivé.

  Nízka spotreba energie: Dlhá životnosť

  Odolnosť proti korózii:

  Špecifikácie:

  Napätie: 12V

  Aktuálne: o 5-6A

  Maximálny tlak: 0.68 Mpa

  Všeobecné tlak: 0.4-0.5 MPA

  Maximálny prietok: 4L / min Veľkosť: 160X100X60mm

  Napájanie: DC 12V zapaľovač cigariet napájanie: o 70W

  Pracovný prúd: 6A Tlak: 0.68 Mpa Prietok: 4L / min

  Rozsah Použitia:

  Vozidla čistenie, lode, nápojov, čistenie kobercov, zem čistenie, čistenie vody a zariadenia na úpravu vody.

  1. elektrické postrekovač pre poľnohospodársku produkciu môže byť zmodernizovaných s ručné postrekovače do elektrických postrekovač (miniatúrne vodné čerpadlo môže byť nainštalovaný priamo na ručné postrekovače, a batérie alebo prenosná lampa môže byť vybavený).

  2. vyriešiť vozidlá, lode, jachty, lode a iné využívanie potravín, pranie, kúpanie, wc, splachovanie vody.

  3.potravín a nápojov spracovanie a zariadenia na spracovanie na dosiahnutie prevod tekutín, potravín, distribúcia, plnenie, atď.

  4. na dodávku vody.Napríklad, úspora vody wc, úspora vody wc, wc elektrické, vodovodné potrubia hermetizácie systém, atď.

  5.solárny priemysel.

  6. čistenie vody priemysel.Napríklad, čistenie zariadenia, zariadenia na úpravu vody, pitnej fontány, vodné čistenie strojov, atď.Môže byť tkanivo zmäkčovača, dávkovač vody, koks stroj, Podpora výrobných podnikov ako odšťavovačov, umývačky riadu, sterilizátory, solárne bonsai, automobilové sklo práčky, atď.

  7. Iných zariadení a systémov, ktoré vyžadujú kvapalinu prenos, vstrekovania a merania, ako sú odpadkové vozíky, postrekovače, koberec čistiace zariadenia, Pozemné zariadenia na čistenie vozidiel čistenie vybavenia, cestné stavebné zariadenia, umývačky riadu, zdravotnícke zariadenia, chemické zariadenia, chemické prevencie zariadení, dezinfekcia zariadení, chladiacich systémov, posilňovač systémy, atď.

  Spôsob užívania:

  1. Smere šípky na čerpadlo je zásuvky.

  2. Drôt, ktorý nie je rozdelený na pozitívne a negatívne.

  3. Toto čerpadlo, môžu byť umiestnené v ľubovoľnom smere.

  Bezpečnostné opatrenia na používanie:

  1. Neponárajte do vody.

  2. Tlak nastavovacej skrutky nemôžu byť upravené v bude.Pred opustením továrne, tlak sa upravil.Ak je nastavený na vôli, je ľahké zvýšenie reflux tlak a praskla voda rúry. 3. Na prívod vody musí byť vybavený filtrovanie zariadenie, a nečistôt, nemôže vstúpiť.Inak, je ľahké blok vodného čerpadla, čo vedie k zníženiu tlaku a dokonca bez vody.

  Bežné poruchy a riešenie problémov:

  1. nie je tam elektrina, čerpadlo nie je otočiť.Skontrolujte, že káble za motorové spadne.

  2. Vodné čerpadlo rotuje a spreje vody, ale hmla je malé a tlak klesá.Zapnite vodné čerpadlo a skontrolujte, či sú tam drobné výdavky v čerpadla komory.Či je motor držiak je voľné, utiahnite skrutky.Upozorňujeme, že vstup a výstup ventily nemôže byť nainštalovaný v opačnom smere.

  3. Po čerpadla sa používa na pol roka alebo rok, tlakovej a sprej množstvo sú malé.Zapnite vodné čerpadlo a utiahnite motorových držiak skrutky.Zmeniť smer malé die v dutine hore a dole, alebo zmeniť malé brúsne dosky.

 • Recenzie (0)

  Napísať recenziu

Súvisiace produkty