EARLFAMILY 13 cm x 13 cm 3D Auto Samolepky Transformátory Logom Cool Car Styling Vodotesné Telo Nárazníka Obtlačky Dvere, Dekorácie, Nálepky EARLFAMILY 13 cm x 13 cm 3D Auto Samolepky Transformátory Logom Cool Car Styling Vodotesné Telo Nárazníka Obtlačky Dvere, Dekorácie, Nálepky EARLFAMILY 13 cm x 13 cm 3D Auto Samolepky Transformátory Logom Cool Car Styling Vodotesné Telo Nárazníka Obtlačky Dvere, Dekorácie, Nálepky EARLFAMILY 13 cm x 13 cm 3D Auto Samolepky Transformátory Logom Cool Car Styling Vodotesné Telo Nárazníka Obtlačky Dvere, Dekorácie, Nálepky

EARLFAMILY 13 cm x 13 cm 3D Auto Samolepky Transformátory Logom Cool Car Styling Vodotesné Telo Nárazníka Obtlačky Dvere, Dekorácie, Nálepky

€1.68 €1.31
Skladom
w1285

Štítky: lamborghini spojler, rc auto transformer, earlfamily nálepky, vinly nálepky odtlačkový, camaro transformátory odznak, auto nálepky, lepidlo pre notebook, auto, kožené nálepky, bumblebee nálepky.

 • Horúci Produkt: Áno
  Druh: Lepiť Nálepky
  Typ Nálepky: Kreatívne Nálepky
  Funkcia 2: Reflexné nálepky Nepremokavé 3D
  Vlastnosti: 3D
  Styling: Osobnosti
  Umiestnenie Nálepky: Zadné Sklo
  Vhodné Pre: auto, Požičovňa, notebook, Skateboard, Batožiny, Steny atď
  Druh Materiálu: Vinyl
  Položka Dĺžka: 13cm
  Názov Značky: earlfamily
  Položka Výška: 0cm
  Model: OEM
  Balenie: Nie Zabalené
  nepremokavé: Áno
  Miesto Pôvodu: Čína (Pevninská Časť))
  Funkcia 1: Auto styling / Auto nálepky
  Kategória: Nálepky
  Položka Šírka: 13cm
  Kvalita: Top Vysoká
  Názov Modelu: Auto Samolepky
  Položka Priemer: 0cm
  Dizajn: Transformátory Dizajn
  Číslo nálepky: 1 ks

  Ak máte ďalšie potreby, môžete ma kontaktovať

  Podpora veľkoobchod / Support vlastné nálepky

  Popis: Nálepky nalepiť na takmer všetky ploché povrchy!len kôra a držať!Dlho trvajúce 5+ rok života pre vonkajšie a 7 + vnútorné odolnosť Ozdobte: Camper Van, nákladné vozidlá, Motorové Domov, Stien, Loď, chladnička len o akýkoľvek plochý hladký, čistý povrch!Návod Na Použitie: 1. Rub nálepky, uistite sa, že prenos páska je správne držal na nálepku. 2. Čisté a suché požadovanú oblasť.Nálepky bude držať najlepšie na čistenie hladkých povrchov. 3. Odstrániť vosk podklad pomaly uistite sa, že nálepka pobytov držal na transparentný prenos pásky 4. Opatrne umiestnite nálepky na požadovanú oblasť. 5. Rub nálepky z jednej strany na druhú, pričom všetky vzduchové bubliny. 6. Použiť objekt ako kreditnej karty, uistite sa, že celé nálepka je plne priľnula k povrchu. 7. Pomaly odstrániť prenos pásky, uistite sa, že žiadna časť nálepky, zostáva na prenos pásky. 8. Skontrolujte, či pre vzduchové bubliny.Vo väčšine prípadov vzduchové bubliny môžu byť spracované na okraja nálepky, ale ak nie, pin hole umožní vzduchu von a stali prakticky neviditeľné.Vaša nálepka je teraz starosti zadarmo!

  Aplikačné Tipy: 1. Nevzťahujú na extrémne studených alebo horúcich Povrchov.Ideálna teplota musí byť medzi 60°F & 90°F. 2. Nedotýkajte lepiacej podklad, oleje z vašej pokožky zabráni prilepeniu. 3. Pred použitím kotúča, uistite sa, že tam nie je žiadny vosk alebo olejové výrobky na povrchu O Vinylové Nálepky: sú to DIE-CUT obtlačky to znamená, že nie je žiadny pozadí.Ak je farba pozadia, obrázok slúži len ako príklad.Farba pozadia bude farbu povrchu môžete umiestniť nálepku, alebo je jasné, či si ju na okno.Vinylové Nálepky prichádzajú do 3 kusov: 1. Horná vrstva je transparentný prenos pásky. (Drží váš odtlačkový alebo nálepky spolu, kým sa uplatňuje) 2. Stredná vrstva je skutočná odtlačkový alebo nálepka (To je zovretý medzi Aplikáciou Pásky a Vosku Podklad) 3. Spodná vrstva je vosk podklad. (chráni lepiace do kotúča, ktorý je pripravený uplatňovať) 4. Nie pranie do 24 hodín.

 • Recenzie (2)

  • Rharlamp Nko0886os

   Sticker paper

  • Zahir 41

   Crap

  Napísať recenziu

Súvisiace produkty