Hw-390 Kapacitný Čidlo Pôdnej Vlhkosti Nie Je Ľahké Koróziu Široký Napätie Prevádzky Zváracieho Drôtu Čierny Hw-390 Kapacitný Čidlo Pôdnej Vlhkosti Nie Je Ľahké Koróziu Široký Napätie Prevádzky Zváracieho Drôtu Čierny Hw-390 Kapacitný Čidlo Pôdnej Vlhkosti Nie Je Ľahké Koróziu Široký Napätie Prevádzky Zváracieho Drôtu Čierny Hw-390 Kapacitný Čidlo Pôdnej Vlhkosti Nie Je Ľahké Koróziu Široký Napätie Prevádzky Zváracieho Drôtu Čierny Hw-390 Kapacitný Čidlo Pôdnej Vlhkosti Nie Je Ľahké Koróziu Široký Napätie Prevádzky Zváracieho Drôtu Čierny Hw-390 Kapacitný Čidlo Pôdnej Vlhkosti Nie Je Ľahké Koróziu Široký Napätie Prevádzky Zváracieho Drôtu Čierny

Hw-390 Kapacitný Čidlo Pôdnej Vlhkosti Nie Je Ľahké Koróziu Široký Napätie Prevádzky Zváracieho Drôtu Čierny

€0.63 €0.43
Skladom
w297

Štítky: xs os skladby, akordy.

 • Číslo Modelu: Čidlo Pôdnej Vlhkosti
  Certifikácia: Žiadne
  Pôvod: CN(Pôvodu)
  Názov Značky: EDUP
  Funkcie: Čidlo Pôdnej Vlhkosti
  Rozhranie: PH2.0-3P

  Hw-390 Kapacitný Čidlo Pôdnej Vlhkosti Nie Je Ľahké Koróziu Široký Napätie Prevádzky Zváracieho Drôtu Čierny

  Funkcie:

  1. Nové čidlo pôdnej vlhkosti: princíp kapacitné snímanie sa používa na detekciu vlhkosti pôdy.Problém, že odporového snímača je ľahko rozkladá sa vyhnúť, čo značne predlžuje jeho životnosti.

  2. Zabudovaný regulátor napätia čip podporuje 3.3~5.5 V široký napätie pracovné prostredie, čo znamená, že môže pracovať normálne aj na 3,3 V Arduino hlavnej riadiacej doske.Miniatúrny POČÍTAČ ako Raspberry Pi len potrebuje externý ADC (analógový signál na digitálny signál) konverzný modul do práce.

  3. Externý displej, na základnej doske, môžete obráťte sa na vášho zariadenia!Pozrite sa na milovaného, je to smäd, je potrebné nie je potrebné trochu viac vody s cieľom hydratovať.

  Popis:

  Princíp kapacitné snímanie sa používa na detekciu vlhkosti pôdy.Problém, že odporového snímača je ľahko rozkladá sa vyhnúť, čo značne predlžuje jeho životnosti.

  Špecifikácie:

  Prevádzkové napätie: Výstupné napätie: 0 ~ 3.0 VDC

  Rozhranie: PH2.0-3P

  Package Zahrnuté:

  1 * čidlo Pôdnej vlhkosti

  Poznámky:

  1. V dôsledku rozdielov medzi jednotlivými obrazovkami, obrázok sa nemusí odrážať skutočný farba položky.

  2. Fyzické chyby sa môžu vyskytovať v dôsledku rôznych osobných techniky merania.Ďakujeme!

 • Recenzie (0)

  Napísať recenziu

Súvisiace produkty