Hlboké Tkaniva Masáž Zbraň Bicie Svalov Masér Krku Tvarovanie Bolesť Výkone Tela, Relax Úľavu Svalov Masáž Slimm B1G4 Hlboké Tkaniva Masáž Zbraň Bicie Svalov Masér Krku Tvarovanie Bolesť Výkone Tela, Relax Úľavu Svalov Masáž Slimm B1G4 Hlboké Tkaniva Masáž Zbraň Bicie Svalov Masér Krku Tvarovanie Bolesť Výkone Tela, Relax Úľavu Svalov Masáž Slimm B1G4 Hlboké Tkaniva Masáž Zbraň Bicie Svalov Masér Krku Tvarovanie Bolesť Výkone Tela, Relax Úľavu Svalov Masáž Slimm B1G4 Hlboké Tkaniva Masáž Zbraň Bicie Svalov Masér Krku Tvarovanie Bolesť Výkone Tela, Relax Úľavu Svalov Masáž Slimm B1G4 Hlboké Tkaniva Masáž Zbraň Bicie Svalov Masér Krku Tvarovanie Bolesť Výkone Tela, Relax Úľavu Svalov Masáž Slimm B1G4

Hlboké Tkaniva Masáž Zbraň Bicie Svalov Masér Krku Tvarovanie Bolesť Výkone Tela, Relax Úľavu Svalov Masáž Slimm B1G4

€13.07 €8.23
Skladom
w6

Štítky: mäkké žinku, CD, fascial zbraň, cudzie telo, zbraň massag, space war, prázdny disk cd, cd váš telefón, massag, tváre zbraň.

 • Číslo Modelu: Masér zbraň
  Položka Druh: Masáže & Relax
  Aplikácia: Telo
  Pôvod: CN(Pôvodu)
  Certifikácia: Žiadne
  Názov Značky: LANBENA
  Materiál: Composite Material

  Popis Výrobku:

  Urýchliť hlboké uvoľnenie fascia, zmierniť stuhnutosť svalov a zlepšenie bolesti po cvičení.

  Vysokorýchlostné zníženie hluku motora, silný výkon, nízka úroveň hluku a vibrácií; použitie zvýšený výkon motora, priniesť silný a mocný moc, 3200 ot. / min vysokorýchlostné vplyv, zníženie svalovej bolesti po cvičení.

  Inteligentný stlmiť čip, riadený remeselná jadro, vysokou účinnosťou stlmiť; dovezené, skratu ochrana proti preťaženiu, rýchla reakcia na pokyny.

  Tlačidlo dotknite sa nastavenie, palm control 6-stupňová prevodovka; až 6 gears of intenzity vibrácií úpravy, môžete ľahko vyrovnať sa s rôznymi podmienky použitia a spĺňajú potreby rôznych skupín ľudí.

  Vysoká účinnosť lítiovej batérie, vstavané tlak systému spätnej väzby, aby sa zabezpečilo, inteligentný a trvalý výstupný výkon.

  Bezpečnostné opatrenia:

  1. Počas prevádzky sa nedotýkajte alebo stlačením masáž hlavy.

  2. Nepoužívajte hit kĺbov: Je fascia vydania zbraň je obvykle vhodná len pre svaly a mäkké tkanivá.Ak šev je priamo ovplyvnený, je to podobné, biť šev na kameň, ktorý môže ľahko dôjsť k poškodeniu kĺbu.

  3. Nie všetky diely sú vhodné na použitie: napríklad, krku, hrudníka, brucha a podpazušie, ich svalová hrúbka je veľmi tenká a v blízkosti orgánov a aorty, takže fascia zbraň sa neodporúča vôbec.

  4. Čím dlhší je čas, ťažšie bolesť, lepší účinok: fyzický pocit by mali byť uchovávané na 6-8 hodín bolesti bod, a využiť čas na rovnakej pozícii by mali byť do 1 minúty rovnako, ako je to možné

  5. Nepoužívajte pre deti, mladistvých, tehotné ženy, kardiostimulátorom, zlomené kosti, alebo kovové predmety.

  Názov Produktu: Smart Fascia Zbraň

  Produkt farba: Čierna, Sivá, Červená, Zelená

  Použiteľné diely: Celé telo, svaly a fascia

  Funkcia: Eskalátorov meridiánov, zmierniť únavu

  Package Zahrnuté:

  1 * masér, 4 * masáž hlavy

  Milí kupujúci,Vitajte v našom obchode.Môžete skontaktovať s nami a získajte viac podrobností tovaru .Pekný deň!

 • Recenzie (1)

  • Takhmasibsilq1

   Buy regret.

  Napísať recenziu

Súvisiace produkty