Silikónové Vody na detské Umývadlo Extender Silikónové Umývanie Rúk Kohútik Rozšírenie Kuchyňu, Kúpeľňu Doplnky, vodovodné Potrubia Silikónové Vody na detské Umývadlo Extender Silikónové Umývanie Rúk Kohútik Rozšírenie Kuchyňu, Kúpeľňu Doplnky, vodovodné Potrubia Silikónové Vody na detské Umývadlo Extender Silikónové Umývanie Rúk Kohútik Rozšírenie Kuchyňu, Kúpeľňu Doplnky, vodovodné Potrubia Silikónové Vody na detské Umývadlo Extender Silikónové Umývanie Rúk Kohútik Rozšírenie Kuchyňu, Kúpeľňu Doplnky, vodovodné Potrubia Silikónové Vody na detské Umývadlo Extender Silikónové Umývanie Rúk Kohútik Rozšírenie Kuchyňu, Kúpeľňu Doplnky, vodovodné Potrubia Silikónové Vody na detské Umývadlo Extender Silikónové Umývanie Rúk Kohútik Rozšírenie Kuchyňu, Kúpeľňu Doplnky, vodovodné Potrubia

Silikónové Vody na detské Umývadlo Extender Silikónové Umývanie Rúk Kohútik Rozšírenie Kuchyňu, Kúpeľňu Doplnky, vodovodné Potrubia

€1.03 €0.48
Skladom
w704

Štítky: tryska klepnite, montáž predĺženie, oka otvorili vodovodný kohútik, , kohútik postrekovač, sprej otvorili vodovodný kohútik, , 360 batérie, kohútik pripojenie potrubia, domov led otvorili vodovodný kohútik, , kohútik predĺženie trubice, plastová zátka pre diera.

 • Kuchynské Batérie, Príslušenstvo Typ: Kuchynské Batérie, Vyvieračky
  Pôvod: CN(Pôvodu)
  Podpora: Dropshipping, Veľkoobchod
  Druh: Kuchynské Batérie, Príslušenstvo

  Popis:

  Vysoko elastická univerzálny silikón kohútik extender

  Majú vaše deti vždy špliechajúcej vody všade, keď umyjú svoje ruky?Vždy vlhké vedľa bazéna, spôsobuje plesnivý hrany?

  Potom budete potrebovať naše artefakt kohútik extender s vysokým nákladom na predstavenie, ktoré vám môžu pomôcť udržiavať drezom, suché a proti plesniam.

  Funkcie:

  1. Vysoko-kvalitný materiál: 100% nové vysoko kvalitné silikónové materiálu, odolné, nie je ľahké plesní a hniloby.

  2. Dizajn dvoch zásuviek: dizajn dvoch voda otvory.Nižšie jeden sa používa pri umývaní rúk a zeleniny normálne, a hornej jeden môže byť použitý pre gargling, pranie a shampooing.S ním, už nie je potrebné znížiť svoju tvár na drez.

  3. Ľahká inštalácia a demontáž: môže to byť inštalované alebo demontáž bez použitia náradia, ktoré je vhodné nosiť pri cestovaní.

  4. Dobrú pružnosť: má dobrú pružnosť a môžu byť použité pre takmer všetky batérie modely na trhu.

  To môže pomôcť vaše dieťa si umyl ruky, ľahko a správne, aby vodu bližšie k dieťa, aby dieťa zamiluje umývanie rúk a drž sa

  Špecifikácie:

  Špecifikácie:

  Produkty: silikónové kohútik extender

  Materiál: silikón

  Farby: modrá, ružová a zelená

  Veľkosť: 7*3.3*3 cm (ako je uvedené)

  Hmotnosť: 17.6 g

  Pouţiť: všetky typy kohútikov v domácnosti

  Vitajte v našom obchode.Naším cieľom je vytvoriť lepšie rodinné prostredie.Naše produkty zaručiť 100% zbrusu nový a vysoko kvalitné.Prosím, neváhajte kúpiť!

  Package Zahrnuté:

  1X batérie extender

 • Recenzie (0)

  Napísať recenziu

Súvisiace produkty