Dámske tričko 3D Naruto umenie Dámske tričko 3D Naruto umenie

Dámske tričko 3D Naruto umenie

€11.36 €8.52
Skladom
w813

Štítky: anime mozaika, gaara naruto, naruto shukaku, naruto tričko, anime jacket naruto, akira, gintama tričko, naruto tričko, kakashi tričko, naruto plagát.

 • Značky: Vsemayki.ru
  Štýl: Fashional
  Zloženie: Polyster
  Vzor Typ: Tlač

  Informácie O Výrobku

  T-shirt je neoddeliteľnou súčasťou šatníka: univerzálny, praktický, štýlový, v kombinácii s inými vec.Klasické silueta je súčasne a pohodlné v pohybe, ako to je celkom zadarmo, ale zároveň, nikde sa nič deformačné a T-shirt vyzerá to pekne.

  Zloženie: 100% mikrovlákno

  Typ aplikácie: sublimačná na textílie

  Starostlivosť: prať pri teplote nepresahujúcej 40 stupňov.Žehlička na teplotu nie viac ako 60 stupňov.Nepoužívajte bielidlá

  Sezóna: demisezon

  Podrobnosti: okrúhly výstrih, dĺžka bedier line

  Veľkosť model na fotografii: S

  Servise zabezpečenie Kvality Všetkých produktov na Tmall sú certifikované na predaj v Rusku.Doručenie kuriérom dodávame Co skladu v Moskve.Ak je vaša adresa nie je zahrnuté v kuriérskou službou oblasti pokrytia, budeme pošlite objednávku e-mailom.Potvrdenie objednávky Pred otvorením pozemok v prítomnosti kuriéra alebo poštového zamestnanca, nechajte to na škodu.Vrátenie tovaru * môžete vrátiť vec bez udania dôvodov v lehote 15 dní od doručenia žiadosti.

  * Ppicoxpaнeния coxpaнeния тoвapнoгo Vida a цeлocтнocти упaкoвки, za иcключeниeм тoвapoв кaчecтвa из z пepeчнeй, утвepждeнныx пocтaнoвлeниями пpaвитeльcтвa Č. 55 SZ 19.01.1998 a Č. 942 SZ 10.11.2011 (vrátane dph). Тoвapы osobnú hygienu a na ceste, тpикoтaж, тpикoтaж, oc, ocand P.), a тoвapoв k dispozícii индивидуaльнo-oпpеделенные cвoйcтвa.

  Инфopмaция oпpoдaвцe Jednotlivých dodávateľa Лeвчeнкo вилиили

  Гocудapствeнный нннo o o физичecкoгo лиц 315547600040251

  Pemme dodávateľa Rжим мaгaзинa: кpуглocутoчнo.

  Римим послиба пoддeржки: 09: 00 ísť 19:00 (веми)

 • Recenzie (1)

  Napísať recenziu

Súvisiace produkty